Pagrindinės priežastys neištikimybei

Be kategorijos

Pagrindinės priežastys neištikimybei

Neištikimybės santykiuose turėtų nebūti, tačiau ji vis dėlto yra. Kokie yra to motyvai?

Jos nuomonė

Susvetimėjimas. Atstumta fiziškai bei emociškai pradedi to ieškoti kitur.
Žalingi bei pavojingi įpročiai. Jei partneris įniktų į narkotikus ir atmestų bet kokią pagalbą, tai galiausiai santykius sugriautų.
Buvo neištikimas – „reikia“ atkeršyti!
Vidutinio amžiaus krizė.

Jo nuomonė

Vienas žymus aktorius yra pasakęs: „parodykite man karščiausią meginą žemėje ir aš jums parodysiu vaikiną, kuriam atsibodo su ja mylėtis“. Todėl nors ir partnerė yra nuostabi, tiesiog reikia „naujos“ ir nebūtinai geresnės ar blogesnės – tiesiog nepažįstamos.
Nes visi esame žmonės! Monogamija nėra natūrali. Ji nėra nereali, tačiau mes nesame taip sukurti, mes esame sukurti būti „pasileidusiais“ ir vis tiek turėti kažką, kas lauktų namuose. Jaučiame, kad turime daryti taip, kaip nusprendė gamta.
Sutinkate savo mylimą žvaigždę ir ji „pasirašo“. Nesvarbu kokia ištikima yra moteris – jei ji susitiktų su kokiu garsiu bei išvaizdžiu Holivudo aktoriumi ir jis jos norėtų – jis ją turėtų. Aišku ir paprasta.
Mes manome, kad galime išsisukti. Ne, mes tai ŽINOME! Kelionė verslo reikalais, jokių asmeniškumų: ji nežino mobilaus telefono numerio, pavardės, adreso ir t.t. Ji negali jūsų susekti ir išduoti žmonai ar draugei. Šis sekso aktas yra tarsi sniego žmogus: visi žino, kad jis tikriausiai egzistuoja, tačiau nėra jokių patikimų įrodymų tam patvirtinti.

Tai dažniausios priežastys, tačiau kiekviena situacija yra unikali ir nebūtinai tai turėtų galioti visiems! Neištikimybė labai dažnas atvejis santykiuose, tačiau garbingiausia yra nutraukti esamus santykius prieš pradedant naujus – iš pagarbos tiek savo partneriui, tiek ir sau.

Įvertink šį įrašą

Patiko? Pasidalink tai su draugais!
error0