2020-12-03

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Patarimai, kad jūsų plaukai būtų gražūs ir sveiki

Patarimai, kad jūsų plaukai būtų gražūs ir sveiki

Kaip prižiūrėti plaukus, kad jie būtų kaip iš šampūno reklamos? Svetlana Galceva surinko kone 400 veiksmingų receptų, kaip veiksmingai, bet nebrangiai rūpintis savo plaukais namuose – nenaudojant jokios chemijos, tik žoleles ir priemones, kurių lengvai galima rasti kiekvienoje namų vaistinėlėje, ir išleido sveikų plaukų priežiūros žinyną „Gražių plaukų paslaptys“.

„Gražių plaukų paslapčių“ autorė S. Galceva tikina, kad laikantis knygoje pateikiamų patarimų pavyks visiems laikams pamiršti plaukų slinkimą, skilinėjimą, vėlimąsi bei pleiskanas.

Pasak žinyno autorės, sveiki, blizgantys ir vešlūs plaukai tarsi liudija apie gerą sveikatą ir neabejotinai puošia kiekvieną žmogų, deja, chemija, kuria taip žavi ilgakasės šampūnų reklamose, stresai ir nesveika mityba ne vienam paaštrina plaukų problemas: riebalavimąsi, pleiskanojimą, plaukų lūžinėjimą, slinkimą ir kt.

S. Galceva, surinkusi ir susisteminusi žinias apie plaukų priežiūrą namuose, pateikia ne vienos kartos išbandytas ir kosmetologų rekomenduotas procedūras, kurios padės nustatyti ir išspręsti šių kankinančių problemų priežastį.

Taip pat knygoje pateikiami kone keturi šimtai seniai pamirštų, tačiau labai veiksmingų senųjų žolininkų receptų ir patarimų kaip gamintis gydomąsias kaukes ir kitas plaukų priežiūros priemones, kurios grąžins netgi labai pažeistų plaukų grožį.

„Gražių plaukų paslaptis“ lietuviškai išleido leidykla „Obuolys“.

57