2020-12-04

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Penki draugystės su gėjumi privalumai

Penki draugystės su gėjumi privalumai

Jei užmezgei draugystę su vyruku, kuris, pasirodo, yra homoseksualas, galima sakyti, kad tau pasisekė. Vakarų pasaulyje toks draugystės tipas jau tapo klasika, įamžinta kad ir seriale „Seksas ir miestas“.

Taigi, kokie yra pagrindiniai draugystės su gėjumi privalumai?

1. Tu geriau pažinsi vyrišką psichologiją
Ne moterys ir ne gyvenimo būdo žurnalai, o tik patys vyrai gali atskleisti, ką jie iš tiesų galvoja. Taigi, draugaujant su gėjumi vyriška psichologija tau taps daug lengviau „įkandama“.

2. Kai reikia vyriškio draugijos…
Kartais būna taip, jog norisi pasirodyti viešumoje lydimai vyriškio, o mylimojo neturi. Dabar šios problemos nebeliks. Draugas gėjus mielai palaikys tau kompaniją einant į kiną, teatrą ar kavinę.

3. Nebus pykčių dėl vaikinų ir drabužių
O tai reiškia, kad dviem problemom jūsų santykiuose bus mažiau. Net ir tuo atveju, jei jums abiems patiks tas pats vyriškis, jūsų ginčas išsispręs natūraliai. O drabužiai, kaip ten bebūtų, yra skirstomi į vyriškus ir moteriškus.

4. Tu būsi išlaisvinta nuo dviprasmybių
Draugystė tarp vyro ir moters, žinoma, egzistuoja. Tą laiko tarpą iki sekso. Ir, kas būna kur kas rečiau, pasibaigus aistringam romanui. Tuo tarpu jeigu tavo draugas – homoseksualas, tavęs nebekamuos klausimas: jis būna su tavimi, nes tikisi kažko daugiau, ar todėl, jog bendrauti su tavimi jam išties įdomu.

5. Turėsi su kuo aptarti mados naujoves
Tradicinės orientacijos vyriškis, su retomis išimtimis, retai kada bus tinkamas pasivaikščiojimų po parduotuves palydovas. Tuo tarpu netradicinės orientacijos draugas apsipirkinėjimo proceso tikrai nesugadins. Be to, draugaudama su homoseksualu galėsi susipažinti ne tik su moteriškos, bet ir su vyriškos mados subtilybėmis.

13