Perkate naudotą automobilį iš Europos? Paviešino, kaip galite patikrinti jų istoriją

Be kategorijos

Perkate naudotą automobilį iš Europos? Paviešino, kaip galite patikrinti jų istoriją

Prieš įsigydami naudotą automobilį lietuviai vis dažniau siekia sužinoti jo istoriją. REKLAMA „Regitra“ paviešino devynių Europos šalių registrus, kuriuose tokie duomenys prieinami viešai ir nemokamai. Verta pažymėti, kad nors daugumoje tinklapių pakanka įvesti registracijos ir kėbulo numerius, kai kuriose šalyse prašoma ir labai specifinių duomenų.

Iš Airijos atvežtų automobilių istoriją patikrinti galima kompanijos „Motorcheck“ tinklapyje. Suvesti airišką numerį ir sužinoti visą svarbiausią informaciją galite čia. Danija Informaciją apie Danijoje pirktą automobilį galite rasti „Motorregister“ tinklapyje. Patikrinti dominančios mašinos duomenis galite čia.

Danija

Informaciją apie Danijoje pirktą automobilį galite rasti „Motorregister“ tinklapyje. Patikrinti dominančios mašinos duomenis galite čia.

Estija

Estiško registro „Maanteemet“ tinklapyje tvarka paprasta – tereikia įvesti registracijos ir kėbulo numerius. Duomenis apie naudotą automobilį galite rasti čia.

Lenkija

Lenkijoje naudotų mašinų duomenis teikia „Historia Pojazdu“ tinklapis. Reikės žinoti registracijos, kėbulo numerį ir tikslią pirmosios registracijos datą. Informaciją apie automobilį gali patikrinti čia.

Nyderlandai

Nyderlandų svetainėje RDW pateikiamas tik vienas reikalavimas – įvesti naudoto automobilio registracijos numerį. Visą informaciją apie mašinos istoriją galite rasti čia.

Norvegija

Norvegijoje informacija apie automobilius internete nėra teikiama. Vietoje to reikia siųsti trumpąją žinutę trumpuoju numeriu 2282. Joje reikia įrašyti raides REGNR ir po tarpo nurodyti registracijos numerį. Atsakyme bus pateikti visa informacija apie automobilį. Vienos žinutės kaina – 3 kronos (30 euro centų). Išsamesnę instrukciją, kaip naudotis šia paslauga, galite rasti čia.

Prancūzija

Informaciją apie naudotus automobilius suteikia ir Prancūzija. Tačiau tai nebus labai paprasta, nes valstybinės duomenų bazės tinklapyje būtina pateikti ir dabartinio savininko vardą bei pavardę arba kompanijos pavadinimą, jei transporto priemonė priklauso firmai. Iš šios šalies atvežtų mašinų tikruosius duomenis galite rasti čia.

Slovakija

„Iris Dent“ tinklapyje rasite informaciją apie automobilius, kurie pirmą kartą buvo registruoti Slovakijoje. Įvesti naudotos mašinos registracijos ir kėbulo numerius galite čia.

Švedija

Švedijos „Transport Styrelsen“ registro tinklapyje užteks suvesti tik registracijos numerį. Naudotos mašinos duomenis galite sužinoti čia.