2020-12-03

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Santykiai per atstumą: pliusai ir minusai

Santykiai per atstumą: pliusai ir minusai

Niekuomet negali žinoti, kur, kada ir kokiomis aplinkybėmis sutiksi savo antrąją pusę. Vienų mylimieji gyvena gretimoje gatvėje ar tame pačiame mieste, kiti mylimą žmogų randa kitoje šalyje, už tūkstančių kilometrų.

Rimti santykiai per atstumą iš tiesų įmanomi, bet jiems išsaugoti reikia daugiau kantrybės, pastangų. Bet jeigu to nori abu partneriai, viskas įmanoma. Juk būna, kad mylimieji gyvena tame pačiame mieste, atrodo, niekas jiems netrukdo būti kartu, bet santykiai ima ir nesusiklosto.

Santykiai per atstumą turi savų pliusų ir minusų. Pradėkime nuo teigiamų dalykų:

Tokius santykius mes palaikome tik su žmonėmis, kurie mums iš tiesų yra brangūs, kuriuos mes mylime. O atstumas tik dar labiau kaitina meilės aistras.

Santykiuose per atstumą itin malonus – naujo susitikimo laukimas. Pasimatymas dar tik laukia, bet mes jau džiaugiamės ir svajojame, nekreipdami dėmesio į kasdienę rutiną, o apimti pakilios nuotaikos su problemomis ir darbais susitvarkome kur kas greičiau.

Santykiai per astumą suteikia galimybę keliauti, pamatyti naujas šalis, miestus, taigi – ir plėsti savo akiratį, tobulėti. Jei gyvenate skirtingose Žemės pusėse galite susitikti kažkur per vidurį – kiekvieną kartą vis kitoje vietoje.

Santykiai per atstumą neleidžia pavargti vienam nuo kito ir nuo kasdienybės, atsibosti vienas kitam.

Santykių per atstumą minusai būtų tokie:

Dėl didelio jus skiriančio atstumo, brangių skrydžių, trumpų atostogų, vizų jūsų susitikimai bus retoki. O juk mylintiems žmonėms norisi bendrauti kuo dažniau.

Santykiams per atstumą reikia abiejų partnerių didelių pastangų, stipraus noro, tikėjimo bendra ateitimi. Juk šiuo atveju neretai gali iškilti dvejonių dėl galimybės toliau sėkmingai plėtoti santykius. Tokiomis minutėmis reikalingas antros pusės palaikymas, kitaip abejonės gali peraugti į nepasitikėjimą.

Bendraujant per atstumą žmonėms reikia kur kas daugiau laiko pažinti vienam kitą, sužinoti apie partnerio charakterį, pomėgius, žalingus įpročius.

Santykiai per atstumą – ne itin pigus malonumas. Kelionės gerokai suplonins jūsų piniginę, o per metus gali susidaryti ir visai nemaža suma.
Be to, kada nors vis tiek reikės nuspręsti, koks šeimos modelis jums abiems priimtiniausias ir kaip gyvensite toliau.

19