Sau gyvybę atimti pasiryžusį vyrą 12-metis sustabdė ištaręs vos 6 žodžius

Naujienos

Sau gyvybę atimti pasiryžusį vyrą 12-metis sustabdė ištaręs vos 6 žodžius

u drąsūs 12-mečiai berniukai išgelbėjo gyvybę jaunam vyrui, bandžiusiam nušokti nuo tilto į judrią gatvę. Su paaugliais buvusi 47-erių Joanna tikino, kad ne visi, pamatę, kad kažkas ketina atimti sau gyvybę, išdrįstų prieiti ir pabandyti nuo to atkalbėti.

Užsienio naujienų portalui „Mercury“ Joanna pasakojo, kad vienas berniukas jai visada išliks tikru herojumi: „Jo amžiaus vaikai tikriausiai praeitų pro šalį išsigandę, tačiau jis persvėrė per tiltą savo mažą galvelę ir paprašė to žmogaus atsitiesti.“

Pasirodo, paauglys vyrą nuo savižudybės atkalbėjo ištaręs tik šešis žodžius: „Prašau, nedaryk to. Aš dar jaunas.“ Akivaizdu, kad bet kuriam žmogui išvysti, kaip kitas žmogus atima sau gyvybę, būtų tikras sukrėtimas, tačiau jei tai pamatytų mažas vaikas, šis įvykis galėtų jį traumuoti visam gyvenimui.

„Tas vyras tiesiog nenorėjo gyventi. Jis verkė, o aš jam pasakiau prašau, nedaryk to mums, jis atsakė, kad paliktume jį ir tiesiog išeitume“, – apie incidentą pasakojo Joanna. Vėliau vyrą nuo lemtingo sprendimo atkalbėjo paauglys.