Ši mergina pakeitė tik 2 įpročius – ir atsikratė net 78kg

Be kategorijos

Ši mergina pakeitė tik 2 įpročius – ir atsikratė net 78kg

Įpročius, ypač blogus, sunku išnaikinti.

Man patinka šokoladas, keptas maistas ir ledai. Bet jūs manote, kad tai leidžiu sau kiekvieną dieną? Jokiu būdu. Vartoju saikingai. Aš stengiuosi juos valgyti kartą per savaitę arba net kartą per mėnesį. Tačiau kartais, žinoma, yra išimčių.

Kaip ir ši jaunoji moteris žemiau esančioje istorijoje, aš taip pat pakeičiau savo gyvenimo būdą, kuris davė teigiamų rezultatų .

Jessica Benix yra 21 metai. Jos ankstesnis gyvenimo būdas galų gale ją nužudytų , nekeičiant savo įpročių. Jos ūgis 165 cm, ji sveria daugiau nei 145 kilogramus. Jessica buvo kelyje į rimtas sveikatos problemas.

„Viskas, ką aš veikdavau, buvo valgymas, ėjimas į darbą ir žiūrėjimas TV laidas“, – sako ji.

Laimei , praėjusių metų pradžioje Jessica suprato, kad jai reikia drastiškai pakeisti savo gyvenimą. Jai tai reiškė visišką greito maisto atmetimą ir jį pakeičiant naudingesnėmis galimybėmis.

Jessica atsisakė savo sėdimo gyvenimo būdo . Jos gyvenime nebėra sofos. Jessica pradėjo mokytis.

Ji pradėjo vaikščioti daugiau; Tada ji sukūrė ištvermę dėl reguliarių treniruočių, kurias ji rado „ YouTube“ .

Iš pradžių sporto salės bijojo Jessica. Dabar tai yra viena iš jos mėgstamiausių vietų , kur ji praleidžia dvi valandas kiekvieną dieną. Sveika mityba, sporto salė tapo jos gyvenimo dalimi.

Jessica kalbėjo apie savo kelią į svorio netekimą socialiniuose tinkluose, tikėdamasi, kad ji paskatins kitus:

„Mano vardas yra Jessica ir man yra 21 metai“, – rašė ji Instagram puslapyje. „Mano ūgis yra 165 cm, o dėl geros mitybos ir mankštos aš praradau daugiau nei 78kg. Pradedant nuo daugiau nei 145 kg, dabar sveriu apie 66-67 kg. “

Jessica yra tikrai puiki! Sunku atsisakyti senų įpročių. Gyvenimo būdo pokyčiai neįvyksta per naktį, bet viskas įmanoma – ir ji tai įrodė!

Jessica pritarė poreikiui ir galimybei pereiti prie naujo gyvenimo. Bus sunkumų, o gal kada nors ji valgys porą papildomų šokolado gabalų, nes niekas nėra tobulas !

„Yra ir išlieka kliūčių, kurios užkerta kelią, bet turiu tai daryti. Ar leisiu pasiduoti? NIEKADA!

Aš savo gyvenimą skyriau treniruotei ir išmokau ją mylėti. Įsivaizduokite, kad prieš transformaciją aš net bijojau eiti į autobusų stotelę, kuri buvo vos 5 minutės pėsčiomis nuo namų!

Ir pokyčiai buvo ne tik fiziniai.

Buvau drovi, bet dabar turiu daug daugiau pasitikėjimo, turiu daug daugiau energijos … turiu daug beprotiškų idėjų, kurias galiu padaryti dabar, kurių negalėjau anksčiau.

Jessica transformacija leido jai pamatyti naują, pasitikinčią moterį . Tai buvo verta kovos, sunkių dienų ir laikų, kai norėjau mesti ir grįžti į praeitį.

Šaltinis