Šiais 3 mėnesiais gimę gali būti aiškiausi energetiniai vampyrai

Be kategorijos

Šiais 3 mėnesiais gimę gali būti aiškiausi energetiniai vampyrai

Nors terminas energetinis vampyras plačiai paplitęs, tiksliai sunkoka nusakyti, kokio tipo žmonės gali siurbti energiją. Viena aišku, jog energetinis vampyras turi atitinkamą savybių rinkinį, kuris taip pat būdingas ir konkrečiu gimimo mėnesiu gimusioms asmenybėms. Kuriuo mėnesiu gimusios, labiausiai tikėtina, yra didžiausios energetinės vampyrės?

SAUSIS. Sausio mėnesį gimusios išskiria pasyvumu ir pesimizmu, o niekas labiau neatima energijos nei šalia esantis nusivylęs bei kritiškas asmuo. Nors sausio mėnesį gimtadienį švenčiančios turi nemažai teigiamų savybių, ir pačios jaučia, jog neretai gali tapti tomis, kurios siurbte siurbe gyvybinę energiją. Kadangi jas gana dažnai aplanko pesimistiškos nuotaikos, jos jaučiasi vangios, apatiškos, nenuostabu, jog žmonės aplink jas taip pat linkę patirti analogiškus jausmus. Gal todėl jos stengiasi slėpti savo energetinį vampyriškumą ir maskuoti jį po geros nuotaikos kauke. Tai yra tikrų tikriausios energetines vampyrės, visgi jos moka tai slėpti ir sėkmingai gyvena tarp mūsų.

BALANDIS

Balandžio mėnesį gimusios pasižymi tvirtu charakteriu – jos nuožmios, ganėtinai griežtos ir neretai turi energijos vampyro bruožų. Jų vampyrizmas pasižymi ne energijos siurbimu pernelyg daug komunikuojant, o stengiantis palenkti pašnekovą, padaryti jį patiklesniu bei paklūstančiu. Jautresnio tipo asmenys lengvai pasiduoda šį mėnesį gimusių įtakai, tačiau tvirtesnį būdą turintys gali jaustis tarsi siurbiami, mat juos išsekina konkurencinė kova. Tad balandžio mėnesį gimusios yra kiek netipinės energijos siurbikės, nes jos vadovaujasi galia.

LAPKRITIS

Lapkričio mėnesį gimusios yra didžios karštakošės, todėl dažniausiai energiją siurbia savo užsidegimu. Tai degtukiško tipo asmenybės, kurios dažnai sukelia konfliktą be priežasties, taip išeikvodamos kitų energiją. Bereikšmiai konfliktai ne tik sudarko psichinę sveikatą, bet ir alina, silpnina organizmą. Lapkritį gimusioms, deja, neretai pasitaiko pykčio priepuoliai, kurie ir iššaukia konfliktus. Nenuostabu, jog žmonės, supantys lapkritį gimusias, stengiasi be galo atsargiai elgtis su šiomis asmenybėmis ir jų nesupykdyti, nes tuomet patirtų, ką reiškia energetinio vampyro pyktis ir gebėjimas siurbti gyvybinę energiją.

Kaip atpažinti „energijos vampyrą“?

* Kalba vien apie blogas emocijas keliančius dalykus. Jeigu jauti, kad lengvai įsitrauki į tokio tipo pokalbių „užburtą ratą“, metas pasipustyti padus. Tačiau neturėtum bėgti nuo žmogaus, kuris tiesiog nusprendė su tavimi pasidalinti savo išgyvenimais.
* Dažnai klausia tavo patarimų ir nuomonės, bet akivaizdu, kad šie pašnekovui „pro vieną ausį įėjo – pro kitą išėjo“. Po susitikimo su tokiu žmogumi jautiesi emociškai išsekusi, nes atiduodi visą savo energiją, mėgindama netiesiogiai išspręsti pašnekovo problemas, kurios, tikėtina, nė neegzistuoja. * Jaučia antipatiją naminiams gyvūnams. Be to, šunys ar katės puikiai jaučia greta esančio žmogaus emocijas, jo nusiteikimą. Jei pastebėjusi, kad tavo augintinis tampa suirzęs, pasimetęs, gali būti, kad jis „transliuoja“ pašnekovo emocijas.
* Perdėtai reikalauja dėmesio ir suirzta, jei žmonių rate atsiranda tas, kuris nedėdamas pastangų, savo nuoširdumu paperka visus aplinkinius. Dažnai energijos vampyrai būna gal emocingi, tad pastebėti tai sunku nebus. * Vaidina aukos vaidmenį ir verčia aplinkinius jo gailėtis amžinai besiskųsdamas, kalbėdamas vien apie savo problemas ir padėtį be išeities. Beje, dažnai energijos vampyrai yra tikri plepiai, neleidžiantys kitiems į jų monologus nė įsiterpti.
* Vieną dieną jis – geros, pakilios nuotaikos, kitą atrodo, kad sprogs, o galiausiai išlieja sukauptas emocijas ant tavęs. Ypač permainingos žmonių nuotaikos daro įtaką aplinkinių emocijoms. Venk žmonių, kurių emocijos „kaip diena, taip naujiena“.