2020-11-29

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Siaubas: dvimetei rotveileris nuplėšė pusę galvos

Siaubas: dvimetei rotveileris nuplėšė pusę galvos

Šiai dvejų metukų mergaitei prireiks odos transplantacijų, nes jos galvos odą nuplėšė kaimynų rotveileris.

Kolambuse, Džordžijoje, Synthia Watson buvo paguldyta į ligoninę po to, kai ją kieme užpuolė šuo, su kuriuo ji norėjo pažaisti. Mergaitė per tvorą paglostė trejų metų vokiečių rotveilerį Tanką ir atidarė vartų skląstį, kad gyvūnas galėtų išeiti.

Mergaitė ėjo namo iš parduotuvės su savo 72 metų senele Sherry Kerrick, kai buvo užpulta. Synthia dabar gydoma ligoninėje.

„Gal galėjau padaryti daugiau, kad ją apsaugočiau, – sakė S. Kerrick. – Telefonu aš jai pasakiau, kad ją myliu. Tai labai sunku.“

Synthiai buvo perpiltas kraujas, vėliau bus atliekama odos transplantacija. Tikimasi, kad mažylė pasveiks. Senelė bandė apsaugoti mergaitę, savo kūnu užstodama Synthią. Moteris taip pat buvo sužalota, bet gydosi namuose.

„Aš galėjau tik uždėti jai ant galvos rankas ir, nuleidusi galvą, sakyti, kad tylėtų. Kiekvieną kartą, kai tik išgirsdavo ją, šuo sugrįždavo. Jis nuplėšė jos galvos odą ir numetė viduryje kiemo.“

40 proc. mergaitės galvos odos reikės transplantuoti. Šuns šeimininkė Yvette Moore sakė, kad ji labai išgyvena dėl to, kas įvyko ir dabar svarsto, ką daryti su šunimi.

17