2020-11-30

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Siaubas: moteris mirtinai sumušė nėščiąją ir išpjovė iš gimdos jos vaiką

Siaubas: moteris mirtinai sumušė nėščiąją ir išpjovė iš gimdos jos vaiką

Moteris iš Viskonsino, jau turinti tris vaikus ir trokštanti turėti dar vieną su nauju draugu, buvo apkaltinta nėščios moters nužudymu ir tuo, kad išpjovė jos kūdikį iš gimdos ir pateikė jį kaip savo.

23 metų Maritza Ramirez-Cruz laukėsi ketvirto vaiko, kurį planavo pavadinti Omaru. Jos įtariama žudikė Annette Morales-Rodriguez, prisipažino, kad ji dvi savaites naršė Milvokio priemiestį, ieškodama nėščios moters, kurios vaiką galėtų pavogti ir pristatyti kaip savo.

Spalio 6 d. ji pamatė M. Ramirez-Cruz, kurios anksčiau nepažinojo, ir pasisiūlė ją pavežti. Kai ji įlipo į automobilį, A. Morales-Rodriguez pasakė, kad turėjo grįžti namo persiauti batus. M. Ramirez-Cruz nuėjo su ja pasinaudoti vonia.

Kai ji išėjo iš tualeto, A. Morales-Rodriguez tariamai užpuolė ją su beisbolo lazda ir kelis kartus sudavė per galvą. Kai M. Ramirez-Cruz nugriuvo ant žemės, užpuolikė ėmė ją smaugti, kol ši apalpo. Tuomet A. Morales-Rodriguez pabandė padaryti cezario pjūvį, kaip buvo mačiusi per „Discovery“ kanalą, o kūną po to paslėpė rūsyje.

Vėliau tą vakarą atvyko gelbėjimo tarnybos, sulaukusios A. Morales-Rodriguez skambučio, kur ji sakė, kad pagimdė vaiką, kuris nekvėpavo.

Paramedikams nepavyko atgaivinti berniuko, ir jis buvo pripažintas mirusiu. A. Morales-Rodriguez buvo nugabenta į ligoninę, bet po išnešioto kūdikio skrodimo ir medicininio moters patikrinimo buvo nustatyta, kad ji nebuvo nėščia ir neseniai negimdė.

Policijos viršininkas Edwardas Flynnas sakė: „Per po to vykusius tyrimus detektyvai nustatė, kad 33 metų moteris nebuvo kūdikio motina.“

Kitą dieną policija sugrįžo į A. Morales-Rodriguez namus ir surado M. Ramirez-Cruz kūną. Medicinos ekspertai nustatė, kad M. Ramirez-Cruz mirė nukraujavusi.

Vietos gyventojus ir kaimynus sukrėtė brutali žmogžudystė, daugelis negali patikėti, kad policija sulaikė reikiamą žmogų.

Aukos vyras Christianas Mercado sakė, kad jo žmona buvo „geras žmogus“. Jis sakė: „Mes vis dar negalime tuo patikėti. Žinome, kad tai tiesa, bet negalime patikėti. Šeimai labai sunku su tuo susitaikyti.“

A. Morales-Rodriguez kaimynė Jacqueline Bonilla sakė: „Ji elgėsi taip, lyg būtų nėščia.“

Kita kaimynė Keila Perez tvirtino, kad įtariamoji yra jos dukters krikštamotė. „Iš to, ką aš žinau, ji turėjo kūdikį – visur buvo kūdikio daiktų, ji turėjo automobilio sėdynę kūdikiui ir kitų daiktų. Aš nesuprantu, kas, po velnių, vyksta.“

A. Morales-Rodriguez gyveno su vyru ir savo trimis vaikais, bet policija pasakė, kad niekas daugiau nėra įtariamas kaip bendrininkas. Kaimynai sakė, kad moteris jau daug mėnesių tvirtino esanti nėščia.

Keila Perez sakė, kad A. Morales-Rodriguez kalbėjo apie nėštumą ir net parodė jai kūdikio tyrimo ultragarsu nuotraukas. Ji tvirtino, kad kūdikis gims po cezario pjūvio po kelių savaičių, bet pasikvietė K. Perez po kelių dienų, sakydama, kad prasidėjo sąrėmiai.

Kiti trys moters vaikai yra nuo penkerių iki 14 metų, dabartinis jos draugas nėra jų tėvas. Kaimynė pridūrė, kad A. Morales-Rodriguez apsigyveno kaimynystėje prieš septynerius metus, kai atvyko iš Puerto Riko.

2009 m. Masačusetse ir Oregone, 2007 m. Pensilvanijoje, 2006 m. Ilinojuje ir 2004 m.Misuryje yra buvę panašių atvejų, kai moterys išpjovė būsimą vaiką iš motinos gimdos.

Oregono atveju moteris, apsėsta minties turėti kūdikį, prisipažino kalta dėl nėščios moters žmogžudystės, kurios būsimą vaiką išpjovė iš gimdos po to, kai mirtinai sumušė motiną. 29 metų Korena Roberts buvo nuteista kalėti iki gyvos galvos, be lygtinio paleidimo galimybės.

Masačiusetse Julie Corey neprisipžino kalta dėl savo nėščios draugės Darlene Hayes nužudymo ir kūdikio išpjovimo iš gimdos. J. Corey ir kūdikis buvo surasti benamių prieglaudoje Plimute, tik po kelių dienų po to, kai D. Hayes buvo surasta negyva su sulaužyta kaukole.

20