Šie 3 paprasti būdai man padėjo atsikratyti visų toksinų iš organizmo

Įdomybės

Šie 3 paprasti būdai man padėjo atsikratyti visų toksinų iš organizmo

Net jei jūs laikotės sveiko gyvenimo būdo, nesuskaidyti maisto produktai gali kauptis jūsų kūne. Be to, prasta ekologija prisideda prie toksinų kaupimosi organizme.

Gydytojai rekomenduoja valyti organizmą, kad palengvintume žarnyno darbą. Kodėl reikia taip padaryti? Siekiant pagerinti kepenų, inkstų, urogenitalinės sistemos veikimą, padaryti odą šviežią ir spinduliuojančią.

Čia yra 3 būdai, padedantys atsikratyti organizmo toksinų:

1) Gėrimas, pagamintas iš imbiero šaknies, citrinos ir obuolių sulčių.

Imbiero šaknis stimuliuoja medžiagų apykaitą, mažina vidurių pūtimą ir vidurių užkietėjimą. Šis produktas yra naudingas daugeliui organų ir sistemų. Jis turėtų būti suvartojamas kiekvieną dieną.

Citrinose yra daug vitamino C, turi antioksidacinių savybių. Kartu su šiltu vandeniu jie turi apsivalymo efektą – jie sumažina pilvo pūtimą, mažina rėmenį ir rūgštingumą.

Obuoliai – būtinas pluošto šaltinis, kuris yra gyvybiškai svarbus geram virškinimui. Pluoštas sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, padeda stabilizuoti ir išlaikyti normalų cukraus kiekį.

Be obuolių, galite įtraukti į kasdienį maistą ir obuolių sultis.

Čia yra unikalus gėrimas, kuris suteiks jums lengvumo ir energingumo visą dieną. Jums reikės:

  • 1/2 puodelio obuolių sulčių (su žieve)
  • 2 šaukštai- šviežios citrinos sultys
  • 1 šaukštelis- imbiero sultys
  • 1/2 šaukštelio – jūros druska
  • 1/2 puodelio filtruotas vanduo (šiltas).

Sudėkite visas sudedamąsias dalis į gilų ąsotį arba stiklainį ir gerai išmaišykite. Valgykite vieną stiklainį tuščiame skrandyje kiekvieną rytą.

Prieš naudodami receptus, ar vaistus, nepamirškite pasitarti su gydytoju.

2) Virintas vanduo.

Jis padeda pagerinti virškinimo sistemos veikimą. Ajurvedoje manoma, kad toks vanduo yra greičiausiai virškinamas organizme. Valymas virintu vandeniu padeda atsikratyti artrito, aterosklerozės ir lėtinio vidurių užkietėjimo.

Naudodami virintą vandenį, galite normalizuoti svorį, švelniai ir palaipsniui pašalinti akmenis ir smėlį iš inkstų, tulžies pūslės ir kepenų ir pagerinti odos būklę.

3) Trumpalaikis nevalgymas.

Labai naudinga pasninkauti bent kartą per savaitę. Pasninkavimo metu jame sukauptos kenksmingos medžiagos pašalinamos iš organizmo. Pasninkas stiprina kūno gyvybingumą, padeda susidoroti su ligomis, mažina skrandžio tūrį.

24–36 val. Nevalgius. Gydymo metu nevartokite nieko, išskyrus gryną vandenį. Vandens kiekis, kurį galite naudoti nevalgius, yra griežtai individualus.

Šaltinis