Skalbk teisingai: ženkliukų šifravimas ant drabužių etikečių. Daugiau jokių sugadintų drabužių!

Įdomybės

Skalbk teisingai: ženkliukų šifravimas ant drabužių etikečių. Daugiau jokių sugadintų drabužių!

 1. Galima skalbti šį drabužį.
 2. Negalima skalbti šio drabužio (taip, sutinkami ir tokie atvejai).
 3. Galimas išskirtinai rankinis skalbimas, rekomenduojama vandens temperatūra nuo 30 iki 40. Drabužio nereikia trinti, o paskui nereikia gręžti.
 4. Galimas ir mašininis, ir rankinis skalbimas. Didžiausia vandens temperatūra – 30 laipsnių ar bet koks skaičius, nurodytas ženklelyje.
 5. Galimas ir mašininis, ir rankinis skalbimas. Didžiausia vandens temperatūra – 30 laipsnių. Drabužio nereikia stipriai veikti mechaniškai. Skalaujant reikia palaipsniui mažinti vandens temperatūrą.
 6. Skalbti maksimaliai delikačiai, naudojant didelį vandens kiekį, minimalus mechaninis poveikis, trumpas skalavimas nedidelėse apsukose.
 7. Galima skalbti išskirtinai šaltame vandenyje su balikliais, turinčiais fluoro. Reikia atkreipti dėmesį, kad milteliai ir kitos naudojamos priemonės gerai ištirptų vandenyje.
 8. Kategoriškai draudžiama naudoti priemones su chloru ir baliklius.
 9. Galima lyginti.
 10. Galima lyginti nurodytoje temperatūroje  (didžiausia – 110 laipsnių), lyginant pageidautina nenaudoti garų ir veikti per audinį.
 11. Didžiausia lyginimo temperatūra – 150 laipsnių, rekomenduojama lyginti naudojant drėgną audinį.
 12. Didžiausia lyginimo temperatūra – 200 laipsnių. Tai įmanoma, jei drabužis iš medvilnės ar lino, prieš lyginimą galima drabužį apšlakstyti vandeniu.

Tai jums tikrai patiks!