2020-11-29

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Šlykščiausi dalykai, kuriuos žmonės rado maiste

Šlykščiausi dalykai, kuriuos žmonės rado maiste

1. Negyva pelė indiško padažo indelyje

Kai Cate Barrett į namus parsinešė indelį su indišku tikka masala padažu iš „Asda“ parduotuvės, ji tikrai nesitikėjo, kad gaus ir priedą. Mažų mažiausiai ji savo mėgstamo padažo indelyje tikėjosi rasti negyvą pelę. Sesele dirbanti moteris jau buvo pradėjusi gaminti vakarienę sau ir vyrui. Moteris į keptuvę pylė padažą ir pastebėjo kyšančią uodegą. Pora radinį nunešė į prekybos centro „Asda“ padalinį. Vadybininkas tik atsiprašė poros ir pažadėjo, kad bus atliktas tyrimas.

2. Duonos kepale aptikta virtuvinė pirštinė

Moteris iš Šiaurės Airijos duonos kepale aptiko įkeptą virtuvinę pirštinę. Šį radinį moteris pastebėjo jau pradėjusi valgyti. Baltos duonos kepalą moteris įsigijo Kalėdoms iš vietinės kepyklėlės. Moteris nesutriko ir apie radinį informavo atitinkamas sanitarines tarnybas. Kepyklėlė buvo nubausta 750 svarų bauda.

3. Viščiuko galva rasta „McDonald’s Happy Meal“ rinkinėlyje

Amerikietė moteris su dviem savo 6 ir 8 metų amžiaus vaikais atvyko į restoraną „McDonald’s“. Ji užsakė du „Happy Meal“ rinkinius vaikams su vištiena ir mėsainį sau. Valgant, jos 6 metų vaikas buvo labiau susidomėjęs vaizdu pro langą negu maistu, todėl moteris paėmė pakuotę, norėdama pamaitinti atžalą. Ji paėmė didžiausią vištienos gabalą ir tiesė link šešiamečio burnos, kai kitas vaikas suriko: „Nevalgyk“. Moteris pažiūrėjo į gabaliuką ir nustėro – tai buvo vištos galva. Moteris iš karto pasikvietė restorano vadybininką. Vėliau ji restoranui pateikė 100 tūkstančių dolerių ieškinį.

4. Sumuštinyje rastas 17 cm ilgio peilis

Niujorke vyras į teismą padavė „Subway“ restoraną, nes jų pagamintame sumuštinyje jis aptiko ilgą, į bandelė įkeptą peilį. 27 metų amžiaus Johna Agnesini patyrė šoką, kai kąsdamas savo mėgstamą itališką sumuštinį aptiko peilį. Jam tik per atsitiktinumą pavyko nesusižaloti. Vėliau vyras pasijuto blogai ir kreipėsi į medikus.

5. Negyva varlė dietinės „Pepsi“ skardinėje

Fredas DeNegri’s galiniame savo namo kieme kepė barbekiu ir ištroškęs nusprendė atsidaryti dietinio „Pepsi“ limonado skardinę. Vyras gurkštelėjo ir užspringo. Limonado skonis buvo neįprastas ir burnoje jis pajuto kažką glitaus. Jis skardinės turinį išpylė į kriauklę ir pamatė kažką juodo ir beformio. Rastas objektas buvo nusiųstas tyrimams. Po kiek laiko vyras gavo atsakymą, kad nežinomas objektas pasirodė esąs negyva varlė arba rupūžė.

6. Pirštas saldžiame kreme

Vyras savo mėgstamo saldaus kremo indelyje aptiko nupjautą pirštą. Vėliau paaiškėjo, kad pirštas priklauso kremo fabriko darbininkui, kuris jo neteko per nelaimingą atsitikimą darbo vietoje. Vyras sakė, kad pirštą aptiko, kai šis atsidūrė jo burnoje. Jis pamanė, kad tai saldainis arba riešutas, kuris plaukioja kreme. Supratęs, kad jo burnoje atsidūrė pirštas, vyras pradėjo rėkti.

7. Prezervatyvas kalmarų sriuboje

2002 m. vasario mėnesį moteris „McCormick Schmick’s“ jūros gėrybių restorane užsisakė kalmarų sriubos. Valgydama ji burnoje aptiko kažką keisto ir nesikramtančio. Moteris pagalvojo, kad tai kalmaro dalis, tačiau išspjovusi turinį į servetėlę ji suprato, kad tai prezervatyvas. Ji pasiskundė restorano vadybininkui ir kreipėsi į teismą. Teismas jai priteisė nežinomą pinigų sumą. Restorano administracija sakė, kad prezervatyvas į kalmarus pateko ne restorane, o pas tiekėjus.

8. Tarakonas „GoldenBoy“ užkandyje

Vyras beveik suvalgė tarakoną, kuris buvo traškiame „GoldenBoy“ užkandyje su ančiuviais. Vyras iš pradžių nepastebėjo tarakono, nes jis buvo traškus ir tokios pačios spalvos kaip ir užkandis. Suvalgęs trečdalį batonėlio, jis suprato, kad valgo tarakoną.

9. Juodoji našlė vynuogėse

Vyras iš Bostono, įsigijęs vynuogių kekę, kartu įsigijo ir gyvą vorą – Juodąją našlę. Jorge’as Fuertesas įkišo ranką į maišelį, kad ištrauktų vynuoges, kai pamatė kažką juodą bėgant šalin. Vyras nepasimetė ir sučiupo vorą. Jis nunešė jį jogurto indelyje į parduotuvę, kad išsiaiškintų, kaip tai galėjo nutikti. Paaiškėjo, kad šie vorai kartais užklysta į vynuogių plantacijas Kalifornijos valstijoje. Juodosios našlės įkandimas yra mirtinas.

10. Išmatos leduose

Viena šeima padavė kavinės virėjus į teismą po to, kai šie savo leduose aptiko išmatas. Šeima prieš incidentą pasiskundė dėl pernelyg didelio triukšmo, nes kiti lankytojai stebėjo futbolo varžybas. Teismas privertė restorano vyrėją ir vadybininką atlikti DNR testus, nes šie teigė esantys nekalti.

21