SMS flirto taisyklės

Įdomybės

SMS flirto taisyklės

„Nupirk ko nors skanaus“. „Grįšiu 8“ – štai ir visa SMS romantika pastaruoju metu. Iš tikrųjų tu tikriausiai visai pamiršai, kad telefonas skirtas ne tik trumpiems buitiniams pranešimams. Taigi pasikartokim pagrindus: SMS flirtas.

Adresuok ten, kur reikia. Prieš siųsdama SMS patikrink, ar gerai parinkai adresatą. Atrodytų, tai ir taip savaime suprantama. Ir vis dėlto tikriausiai pati esi girdėjusi nemažai kuriozų, kai pikantiška žinutė išsiunčiama visai ne tam, kam reikia. Tad jei siunti žinutę „Aš visa degu ir virpu nekantraudama susitikti su tavimi“ – dešimt kartų įsitikink, kad siunti ją ne savo viršininkui!

Nelauk atsakymo. Jei siunti žinutę, nesitikėk, kad mylimasis visą darbo laiką tik gurkšnoja kavą ir flirtuoja su kolegėmis. Neįtikėtina, bet faktas: jis dar ir dirba! Taigi gali būti, kad net ir perskaitęs žinutę neturi galimybių operatyviai į ją atsakyti. Be to, flirtuojant žinutėmis, kaip ir flirtuojant realiai, malonumą turi patirti abu. Tad jei jis neatsakė į pirmąją žinutę – neskubink jo ir lauk, kada turės galimybę tai padaryti.

Komplimentų galia. „Dar kartą peržiūrėjau tavo nuotraukas FB. Pati sau pavydžiu – tu toks simpatukas!“ Komplimentas – tiesiausias kelias į sėkmę. Taip tvirtina dauguma asmenybės tobulėjimo trenerių. Tai kodėl gi neįsiklausius į jų žodžius? Taigi primink jam, koks jis nuostabus – ir nuteiksi teigiamai.

Dialogo menas. Jei tikiesi SMS dialogo, pasistenk, kad tavo žinutėje slypėtų atviras klausimas: „Nesimatėm jau 4 valandas, Pasiilgau. O tu?“ Jei iš pradžių atsakymai bus trumpi ir sausi, nenusimink: galbūt jam sunku tinkamai nusiteikti?

Taikyk į dešimtuką. Nepamiršk, kad dauguma vyrų apskritai sunkiai supranta užuominas. Todėl atsargiau su metaforom. Gavęs žinutę, kad namuose laukia „saldi staigmena“, jis grįžęs gali nusivilti radęs ne šviežutėlį „Napoleoną“, o tave su peniuaru. Todėl rašyk aiškiau: „Vaikai pas močiutę, šampanas ant stalo, aš vonioje. Trūksta tik tavęs!“

Paprastai, bet kitaip. Kokia įprasčiausia žinutė mylimajam, kurią gali nusiųsti dieną? „Labas, kaip sekasi?“ Intrigos mažoka. Visai kas kita jei pamėgintum rasti kitų žodžių. „Jau 5 valandas mes ne kartu. Pasiilgau. Kaip sekasi?“ arba „Ką tik girdėjau griaustinį. Suvirpino mane taip, kaip tavo prisilietimai. Kada susitiksim?“ – skamba kur kas įdomiau.

Šifruoti pranešimai. Vaikystėje sava kalba ir koduoti žodžiai suartindavo draugus. Dabar tą patį triuką gali išbandyti su mylimuoju. Nagi, kaip jūs vadinate vienas kito intymias vieteles? O gal turite kodinį pavadinimą ir meilės žaidimams? Įpink šias šifruotes į savo žinutes – ir jas skaitant mylimąjį užlies karšta banga. O jei tokių slaptų žodelių neturite – pats metas bent vieną-kitą sugalvoti!

Mažais žingsneliais. Elkis kaip gero scenarijaus autorė: iki kulminacijos kilk pamažu. Todėl ryte siųsk jam koketiškas linksmas ir romantiškas žinutes, dieną primink, kad pasiilgai, o vakarop jau rašyk nešvankiausias svajones, ką ketini nuveikti jam grįžus. Beje, įsimink frazes, kurias jis tau kuždės vakare – jos gali tapti puikia įžanga į kitos dienos SMS flirtą!

http://eli.lt