2020-11-27

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Štai kaip moters kūnas reaguoja į „neteisingą“ žmogų

Štai kaip moters kūnas reaguoja į „neteisingą“ žmogų

Mūsų kūnas kiekvieną dieną kalba. Bet kadangi daugelis žmonių gyvena pastoviame strese ir chaose, jie tiesiog negirdi ir nesupranta savo kūnų balso.

Kiekvienas žmogus turi trijų tipų kūną – protinį, emocinį ir fizinį. Tačiau dauguma mūsų atkreipia dėmesį tik į fizines apraiškas. Ir tai taip pat labai svarbu. Kūnas yra mūsų draugas, kuris gerai žino, ko jam reikia. Svarbiausia yra išmokti teisingai suprasti jo signalus. Kaip tai padaryti, pataria “Providr”.

Kaip moters kūnas reaguoja į neteisingą žmogų?

1. Ji nesišypso, kai būna viena.

Pasirodo, kad vienas iš netinkamo žmogaus požymių yra nenoras šypsotis savo mintimis. Ji gali meluoti kitiems, kad ji yra laiminga, bet kodėl meluoti sau? Ir jei pagalvojate apie antrą pusę, bet nenorite šypsotis, tai yra tikras ženklas, kad kažkas negerai.

2. Ji turi mažą savigarbą.

Mylintis žmogus ne tik paverčia moterį laiminga, bet ir paverčia pasitikinčia savimi. Jei ji nuolat abejoja ir jaučiasi bevertė, tai yra tikras ženklas, kad šalia jos esantis žmogus yra netinkamas. Mūsų kūnas tik nori geriausio mums, todėl siunčia signalus mus įspėti.

3. Ji yra emociškai išnaudota.

Jei žmogus teisingai elgiasi su moterimi, ji jaučiasi energingai užpildyta ir gyva. Jei santykiuose nėra harmonijos, tai ji jaučiasi emociškai, psichiškai ir fiziškai išnaudota. Ji gali net susirgti.

4. Ji neigia tai kas akivaizdu.

Yra žinoma, kad moteris nuolat analizuoja savo santykius. Ir jos nereikia įtikinti, kad viskas gerai, jei viskas yra gerai. Jei ji nuolat pateisina save priešais jį, tai reiškia, kad jos kūnas nori pabėgti.

Geruose santykiuose moters protas yra suderintas su kūnu.

Klausykitės savo kūno! Galbūt jis nori ką nors pasakyti!

Šaltinis

15