Štai koks vyras jums tiktų tobuliausiai pagal jūsų gimimo mėnesį!

Be kategorijos

Štai koks vyras jums tiktų tobuliausiai pagal jūsų gimimo mėnesį!

Kovo mėn

Vyras turėtų būti tikrai patikimas. Toks vyras, kuriuo galite pasitikėti. Tegul jis nebūna per daug draugiškas ir per daug kalbantis, tačiau jis turi būti veiksmo žmogus.

Tinginys ir tas, kuris nevykdo savo pažadų, neturėtų būti prie jūsų. Tačiau, moterys, gimusios Kovo mėnesį, savo jaunystėje įsimyli save prisižiūrėjusius vyrus.

Balandis

Jūsų vyras turėtų būti jūsų gyvenimo mokytojas. Toks asmuo, kuris turi savo aiškius gyvenimo planus ir nepriekaištingus principus. Po truputį, bet jis turi eiti savo tikslo link.

Mamytės sūnelis ir lepūnėlis šalia jūsų ilgai nepabus, nes jūs to nesugebėsite toleruoti.

Vienas nedidelis patarimas vyrams, kurie yra santykiuose su balandžio mėnesio moterimi: pasitikėkite ja ir neribokite jos laisvės.

Gegužė

Vyras tikrai turėtų sugebėti išspręsti bet kokią situaciją. Šalia jūsų bus lengva vyrui, kuris yra kūrybiškas ir kuris norės su jumis derėtis.

Tie vyrai, kurie mano, kad žmonos vieta yra virtuvėje, greičiausiai nebus su jumis. Galų gale, tokia puiki moteris, kaip jūs, gali užkariauti pasaulį.

Birželio mėn

Vyras šalia jūsų turėtų būti ramus ir pasitikintis. Birželio mėnesios moterys jaunystėje dažniausiai susideda su “skystais” vyrais, bet laikui bėgant jos suvokia, kokio tipo vyrų jos nori.

Tie vyrai, kurie visuomet abejoja, ko iš tikrųjų nori, akivaizdžiai nėra viename kelyje su birželio moterimi.

Liepos mėn

Vyras šalia jūsų turėtų būti tikrai nepaprastas. Tačiau patenkinti jūsų norus taip pat nėra taip paprasta. Tačiau tai įmanoma.

Viskas, ko jums reikia, tai Vyro iš didžiosios raidės.

Liepos mėn. moterys dažnai gali priskirti neegzistuojančias savybes vyrams ir tada tampa nusivylusiomis. Tik labiau subrendusiame amžiuje tokios moterys supranta, kad reikia vyro ieškoti klausant širdies.

Rugpjūtis

Šalia jūsų turi būti vyras, kuris gali gerai užsidirbti. Ne todėl, kad norite gyventi jo sąskaita, bet todėl, kad jis turi parodyti savo nepriklausomybę ir jėgą.

Šalia jūsų turėtų būti tikrai drąsus ir stiprus vyras.

Rugpjūčio mėn. moterys yra karalienės, bet jos nori vyro, kuris būtų jų apsauga.

Rugsėjo mėn

Vyras šalia jūsų turėtų būti tikrai švelnus ir jautrus. Jis turi turėti ramų supratimą, leidžiantį jam būti pažeidžiamam savo mylimos moters akivaizdoje.

Savo jaunystėje tokios moterys dažnai susižavėdavo vyrais manipuliatoriais, tačiau brandesniame amžiuje jos supranta, ko jos nori iš tikrųjų.

Spalio mėn

Vyras, šalia jūsų, turėtų sukelti jūsų susižavėjimą ir pagarbą. Jis turi būti toks, kad jeigu tektų jums kažkur išvykti dabar ir čia, jis jūsų niekada nepaliktų ir jus visada saugotų ir gerbtų.

Spalio mėn. moterys kelia labai aukštus reikalavimus vyrams, tačiau, jos visada stengiasi atitikti tokį vyrą pačios.

Lapkričio mėn

Vyras šalia jūsų turėtų būti tikrai ypatingas. Lapkričio moterys ieško dvasiškai stiprių vyrų. Juk jos žino, kad vyrų savybės kyla iš dvasios tvirtumo.

Lapkričio mėn. moteriai reikia vyro, kuris turėtų gilų vidinį pasaulį ir galėtų iš tiesų pajusti moters vidinį pasaulį.

Stiprus vyras visada gali uždirbti pinigų ir sugebės padėti bėdoje, tačiau tai nėra pagrindinis dalykas ir lapkričio mėn. moteris tai žino.

Gruodžio mėn

Vyras šalia jūsų turėtų būti tikrasis kapitonas. To, kuris visada užsibrėžtų konkretų tikslą ir visada pasiektų tai, ko nori.

Pirmiausia gruodžio mėn. moteriai reikia draugo ir bendražygio, o tai, kas jai tinka, duos tiek daug meilės ir švelnumo, kad žodžiais nebūtų įmanoma to aprašyti.

Sausio mėn

Vyras šalia jūsų turėtų būti tikrai aktyvus. Jūs nesilaikysite vyro, kuris nežino, ką reikia daryti.

Sausio mėnesio moterys dažnai būna labai gražios, tačiau joms išorinės vyro savybės visai nesudaro jokios reikšmės.

Vasario mėn

Vyras šalia jūsų turėtų būti tikrai tikslingas. Tačiau, įtikti jums nėra lengva užduotis.

Kad jūsų, kaip poros sąjunga būtų laiminga, vyras turi būti jausmingas, nuoširdus ir tikrai žinantis, ko jis nori iš gyvenimo.

Vasario mėn. moterys dažnai negali išsirinkti „to vienintelio“ …

Šaltinis