2020-12-04

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Taisyklės norintiems surasti antrąją pusę: ko nedaryti pasimatyme?

Taisyklės norintiems surasti antrąją pusę: ko nedaryti pasimatyme?

Tik retas žmogus jaučiasi visiškai kompetentingas ir savimi pasitikintis eidamas į pasimatymą, rašo TheSun.co.uk. Tačiau jei priklausote daugumai, yra kelios elementarios taisyklės, kuriomis vadovaujantis bent jau išvengsite visiškos katastrofos. Susipažinkite su pasimatymų tinklapio parship.co.uk narių išrinktais nemaloniausiais, labiausiai erzinančiais ir gąsdinančiais poelgiais, kuriuos galite atlikti pasimatymo metu.

1. Atvykimai ir išvykimai

Nenuostabu, bet daugumą žmonių labiausiai erzina vėlavimas. Tačiau kai kurie individai sugeba supykdyti ir išeidami, pavyzdžiui, pabėgdami, kol antroji pasimatymo pusė vis dar tualete.

2. Buvusieji

Pasimatymo metu niekada neminėkite buvusiųjų partnerių. Toks poelgis išduos vieną iš trijų dalykų: a) kad jūs vis dar nesusitaikėte su buvusiojo netektimi; b) kad gyvenate praeityje; arba c) kad jaučiate poreikį demonstruoti, jog jus neseniai mylėjo kitas žmogus.

3. Alkoholis

Keli gėrimai drąsai pakelti — normalu, tačiau nusigerti taip, kad pradedate filosofuoti apie gyvenimo prasmę ir nerišliai kalbėti ― blogai.

4. Pirmalaikis pasiūlymas

Net jei pasimatymas vyko labai sklandžiai, gerai pagalvokite prieš pasiūlydami „užeiti pas mane kavos“. Galite kitą žmogų išgąsdinti arba pasirodyti pernelyg lengvai prieinami.

5. Sąskaita

Dabar beveik visi taupo pinigus, tad nesąžininga reikalauti, jog už jūsų pasimatymą sumokėtų kitas žmogus. Šiais laikais mandagiau pasiūlyti susimokėti už save.

6. Melas

Melas turi erzinantį įprotį atsiskleisti pilname gražume. Todėl, jei pamelavote apie savo amžių, darbą arba tai, kad vis dar gyvenate su savo tėvais, tikėkitės, jog pasimatymo antroji pusė nežino, kas yra „Facebook‘as“.

7. Vardai

Būtų gerai prisiminti kito žmogaus vardą, nes kitaip atrodysite kaip žmogus, vaikštantis į tūkstančius pasimatymų ir net neprisimenantis su kuo.

8. Trečiasis asmuo

Gal jums atrodo, kad atsivesti motiną arba draugą į pasimatymą ― šauni mintis, bet kitam žmogui tikrai nepaliksite gero įspūdžio.

9. Ginčai

Gyvybinga diskusija apie politiką arba kitus svarbius dalykus yra puikus būdas susipažinti su kito žmogaus nuostatomis ir pasaulėžiūra. Tačiau diskutuodami per daug neįsijauskite ― niekam nepatinka iš pykčio besispjaudantis pašnekovas.

10. Telefonai
Pasimatymo esmė ― visą dėmesį sutelkti į vieną žmogų ir jį pažinti. Tad tikrai negalima susirašinėti po stalu su draugais ir tikrinti krepšinio rungtynių rezultatų. Tai paprasčiausiai nemandagu.

 

19