Tik 4 valandos – ir dingsta anginos simptomai. Natūralus vaistas nuo gerklės skausmo

Įdomybės

Tik 4 valandos – ir dingsta anginos simptomai. Natūralus vaistas nuo gerklės skausmo

Išgydykite gerklės skausmą

Nustačius pirmuosius ligos požymius, gydymas turi būti greitas. Ir mūsų naminė priemonė padės greičiau susidoroti su angina.

Burokas – tikrai nuostabi daržovė, kuri gali lengvai susidoroti su gerklės skausmu ir gali išgydyti kitus skausmus.

Pašalina uždegimą ir mažina gerklės patinimą.

Jis pasižymi žymiu antimikrobiniu poveikiu.

Sumažina skausmą.

Stiprina  imunitetą.

Jis padidina kapiliarų elastingumą ir normalizuoja kraujo tiekimą.

Burokėlių terapija yra labai paprasta. Turi būti sulčiu pagrindu, kurias galima gauti naudojant sulčiaspaudę, maišytuvą ar trintuvą.

Naudojimas

1. Tai yra pats efektyviausias receptas. Sumaišykite 200 ml burokėlių sulčių su 1 valg. l obuolių sidro actu. „Kokteilį“pašildykite mikrobangų krosnelėje iki 30–35 ° C. Gerkite ne mažiau kaip 6–7 kartus per dieną, kol visiškai pasveiksite.

2. Šis procesas rekomenduojamas sergant gerklės uždegimu, angina. Skalauti su burokų ir svogūnų sulčių tirpalu. Burokėlių sultys praskiedžiamas lygiomis dalimis su vandeniu. Į 150 ml mišinio įpilama 1 valgomasis šaukštas svogūnų sulčiu. Skalavimas su šiuo tirpalu turi būti naudojamas ne dažniau kaip kas 3 valandas.

3. Beje, burokėlių sultys yra puiki priemonė rinitui! Sumaišykite sultis ir vandenį lygiomis dalimis, įpilkite šiek tiek medaus. Po 4 lašus  4 kartus per dieną. Atlikite šią gydymo procedūrą 6-7 dienas.

4. Šis receptas yra būtinas virusinės gerklės skausmo atveju. Sumaišykite 100 ml burokėlių sulčių, 100 ml vandens ir 1 šaukštelis citrinos sultys. Šį mišinį skalauti  ne mažiau kaip 5-6 kartus per dieną.

5. Dažnai pasikartojant ligai rekomenduojama išsivirti burokėlių sultinį. 1 kg plaunamų ir nuluptų šaknų daržovių, įpilti 2 litrų vandens. Kai burokai yra minkšti, sultinys pilamas į atskirą dubenį.

Jūs galite skalauti gerklę su burokėlių produktais absoliučiai visi, išskyrus asmenis, kurie yra jautrūs tam tikriems komponentams.

Šaltinis

Patiko? Pasidalink tai su draugais!
error0