2020-12-04

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Trys būdai, kaip nubausti neištikimą vyrą

Trys būdai, kaip nubausti neištikimą vyrą

Jei mylimasis jums buvo neištikimas, nereikėtų dėl to rautis plaukų. Deja, daug moterų už neištikimybę keršija neištikimybe, o paskui dėl to labai gailisi. Nubausti neištikimą vyrą galima ir kitaip, rašo women.itop.net. Žinia, ne visos moterys pajėgia atleisti neištikimybę. Tačiau pamokyti vyrą, priversti jį pasigailėti dėl to, ką jis padarė, nori dauguma išduotų moterų.

Įsidėmėkite viena: vyrą reikia nubausti, o ne jam atkeršyti. Tikėtina, jūs bijote kad vien jo atgailavimo gali būti per mažai, jis pagalvos, kad jei kartą jam atleidote, atleisite ir kitą kartą. Tačiau jūs norite parodyti jam, kad kito karto nebus. Žodžiu, reikia išlieti savo nuoskaudą ir pyktį. Svarbiausia, neperlenkite lazdos. Dauguma moterų mano, kad geriausias būdas nubausti neištikimą vyrą – tai permiegoti su kitu vyru. Tačiau tai ne bausmė, o kerštas. Be to, visiškai beprasmiškas ir nenaudingas. Patikėkite, po to jums nebus geriau. Beje, santuokos tai taip pat neišgelbės.

Таigi, kaip galima protingai nubausti neištikimą vyrą? Yra keli variantai:

Paprasčiausias būdas

Pasakykite jam, kad daugiau niekada nebeskalbsite jo drabužių, nelyginsite jo marškinių, negaminsite jam valgio ir apskritai – ignoruosite jį. Bendraukite su juo tik iš reikalo. Manote, kad tai rizikinga? Juk vyras gali išeiti gyventi pas kitą. Tuomet pagalvokite, ar jums reikalingas toks vyras, kuris jūsų nemyli? Nejaugi jūs tik aptarnaujantis personalas? Žinoma, taip jūs nepasieksite jo ištikimybės, tačiau priversite jį susimąstyti.

Sudėtingiausias, bet veiksmingiausias būdas

Elkitės taip, tarsi jums nerūpėtų faktas, kad jūsų mylimasis jums buvo neištikimas. Jis nustebs ir nežinos ką galvoti, nes tokiu atveju normalu tikėtis konfliktų ir skandalų, isterijos priepuolių. O jūs – rami ir miela, net sugebate sarkastiškai pajuokauti dėl jo neištikimybės. Jis gali mėginti pasiteisinti, pakalbėti, paprašyti atleidimo. Nusijuokite ir pasakykite, kad išvadas jūs jau pati pasidarėte.

Žinoma, toli gražu ne visos sugeba laikyti save rankose tokioje situacijoje, tačiau išmėginti verta. Jūsų vyras bus šokiruotas, jis kankinsis negalėdamas suprasti, kodėl taip su juo elgiatės? Galvos, kad jo nebemylite. Jis ims sukti galvą, ką daryti, kad susigrąžintų jūsų meilę? Žinoma, anksčiau ar vėliau, judu susitaikysite ir vėl gyvenimas ims tekėti įprasta vaga, tačiau toks jūsų elgesys jam bus puiki pamoka.

Maloniausias būdas

Daugiau dėmesio skirkite sau. Jei negalite savęs suvaldyti – rėkite, daužykite indus, duokite valią ašaroms. Tačiau nuleidusi garą iš karto prisiminkite, kad dabar mylimiausias žmogus – jūs pati. Todėl skirkite sau daugiau laiko, užsiimkite tuo, kas tau patinka.

Jūsų vyras supras, kad jūsų tinkamai neįvertino ir jam norėsis pradėti viską iš pradžių. Taip ir bus, tik tegul jūsų tikslas bus ne santykių atnaujinimas, o savęs pažinimas ir nauji atradimai.

24