Vaikino kišenėje sprogusi e-cigaretė paliko prisiminimus apie rūkymą visam likusiam gyvenimui

Naujienos

Vaikino kišenėje sprogusi e-cigaretė paliko prisiminimus apie rūkymą visam likusiam gyvenimui

Tikriausiai daugelis žmonių kurie rūko ar rūkė dar visai neseniai yra bandę mesti rūkyti e-cigaretės pagalba. Neišimtis ir aš pats. Bet kažkaip skeptiškai žiūrėjau į tokius dalykus, tai sakau jeigu mesti tai nesižaidžiant ir pavyko. Na, bet čia ne apie mane.

Po šios istorijos, kai kurie e-cigarečių pypkoriai gali drebančia ranka sekantį kartą kišti tą daiktą į burną. Nors ir tikros cigaretes kišimas į burną, tolygus pistoleto vamzdžio grūdimuisi į gerklę su tikėjimu, kad jis neiššaus vėžį sukelianti kulka.

20-mečiui Dan Walker iš Tamworth atsitiko tai ko nesitiki tikriausiai nei vienas rukalius, o ypač rūkantis e-cigaretes. Vieną vakarą Dan`ui būnant su draugais jie išgirdo sprogimą, o kaip Dan`as pažiūrėjo į savo kelnes pamatė, kad jos liepsnoja. Jam bandant jas nusimauti, aplinkiai bandė jam pagelbėti ir pradėjo tampyti jį ant žemės? Nesu tikrais ar tai galėtų padėti, bet tarkim, kad gamta buvo po lietaus ir aplink buvo balų. Nors žiūrint nuotraukas, tai neatrodo, kad jam tai būtų labai padėję.

ĮSPĖJIMAS (Ši vaizdinė medžiaga, silpnesnių nervų žmones gali nupurtyti)

 

 

Po įvykio apžiūrėjus e-cigaretę, nustatyta, kad fejerverkus kišenėje sukėlė batereika, ko pasekoje Dan`ui reikės atlikti odos persodinimo operacijos.

Kaip teigė pats Dan Walker, prieš sprogimą jis nejuto nieko įtartino, nei perkaitusios baterijos, nei kitokių problemų.

Iš kitos pusės pažiūrėjus, jam dar visai pasisekė, kad viskas taip baigėsi, o juk blogiausia kas galėjo nutikti, tai ir iškepęs pasididžiavimas ar sprogimas traukiant dūmą, kai būtų reikėję veido persodinimo operacijų.

Rūkymas žūdo. Ir pasirodo, kad žūdo kaip tik gali.