2020-11-29

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Vaiko charakteris pagal jo Zodiako ženklą

Vaiko charakteris pagal jo Zodiako ženklą

Vieni horoskopais tikime, kiti – ne, tačiau pripažinkime, kad tikrai įdomu pasiskaityti, ką Zodiako ženklas gali pasakyti apie mus ar mums artimus žmones. Kaip ir suaugusieji, vaikai taip pat turi savo charakterį ir kartais.. tikrai tvirtą. Taigi, ką apie jūsų vaiką gali pasakyti jo Zodiako ženklas?

vaikas avinas

Vaikas – Avinas

Vaikai, gimę po Avino ženklu, yra gabūs daugelyje sričių, tačiau jie tikri užsispyrėliai ir nenuoramos. Be to Avinukai labai judrūs ir energingi vaikai, tad gali įsivelti į keisčiausias istorijas, bėgti iš namų ar susižaloti.

Sudominti po Avino ženklu gimusį vaiką nėra sunku, tačiau išlaikyti jo susidomėjimą ilgesnį laiką – nelengva užduotis. Tačiau jeigu Avinukas kažkuo labai susidomi, jis gali pranokti ir savo mokytoją. Svarbi tėvelių užduotis – nukreipti Avinuko energiją tinkama linkme ir išmokyti būti atsargesniam.

Skatinkite vaiką domėtis sportu, užsiimkite aktyvia veikla. Vaiko kambarys turi būti ryškus. Geriausiai šie vaikai jaučiasi tada, kai turi savo erdvę, ir gali nevaržomi užsiimti patinkančia veikla. Būtina leisti vaikams mokytis savarankiškumo, tačiau dėl didelio judrumo Avinukai gali susižeisti – stenkitės būti netoliese.

vaikas jautis

Vaikas – Jautis

Jautukai – nuoširdūs, atviri ir draugiški, tačiau labai atkaklūs vaikai. Jeigu po Jaučio ženklu gimęs vaikas ko nors nori, jis to siekia bet kokia kaina. Dėl savo geraširdiškumo dažnas Jautukas dar savo gyvenimo pradžioje patiria nusivylimų, tačiau nuo to tik tampa atsargesnis.

Jautukams sunku prisitaikyti prie gyvenimo pokyčių, todėl tėveliai prie naujovių juos turi pratinti po truputį. Turbūt nereikia sakyti, kad griežtumu ir riksmais šio vaiko nepaveiksite. Jeigu ir pasieksite savo, geri santykiai su vaiku bus sugadinti. Tačiau ramus, įtikinantis tonas, logiški paaiškinimai, šiluma ir švelnumas gali daryti stebūklus. Tad kiek rūpesčių kelia šis vaikas, dažniausiai priklauso nuo pačių tėvelių elgesio su vaiku.

Po Jaučio ženklu gimę vaikai labai myli gyvūnėlius. Jie greitai pripranta prie rutinos, tad tikėtina, kad savo augintiniu rūpinsis patys. Žinoma, kartais gali prireikti ir tėvelių pagalbos.

vaikas dvyniai

Vaikas – Dvyniai

Vaikai Dvyniai yra labai imlūs, greitai mokosi ir pasižymi ypatingu nuovokumu. Dvynukai vienu metu gali atlikti kelis darbus, pavyzdžiui, klausytis pasakos ir tuo pačiu metu žaisti. Tėveliams svarbu pasirūpinti, kad vaikas galėtų užsiimti vis kita veikla.

Po Dvynių ženklu gimę vaikai yra labai žingeidūs, todėl tikrai apibers tėvelius begale klausimų. Pasistenkite į juos nuoširdžiai atsakyti, be to leiskite jiems savarankiškai tyrinėti aplinką ir pateikite vis naujų iššūkių: jie anksti išmoksta skaityti ir rašyti, todėl neslopinkite jų troškimo mokytis, net jei atrodo dar per anksti.

Dvynukai judrūs ir sunkiai nuspėjami, kas gali tapti šiokiu tokiu tėvelių rūpesčiu, nes niekada nežinosi ką vaikas Dvynys iškrės už minutėlės. Jie neprisiriša prie žmonių, tad jeigu su kažkuo susidraugauja, be didelių emocijų gali greitai ir išsiskirti. Be to jie linkę fantazuoti, kas aplinkinių gali būti suprasta kaip melas.

vaikas vezys

Vaikas – Vėžys

Vėžio ženklo vaikai yra labai jautrūs, švelnūs ir mieli. Ryšys su tėvais – labai stiprus, toks neretai išlieka ir visą gyvenimą. Nors šie vaikai greitai susigraudina, tačiau nuraminti Vėžiuką nebus sunku – pakaks apkabinti, paglostyti ir pamyluoti.

Auklėjant po Vėžio ženklu gimusius vaikus svarbi kantrybė, supratimas ir švelnumas. Pakaks vieno šiurkštaus žodžio, kad Vėžiukas pasijustų nesuprastas, nemylimas ir nelaimingas. Subartas Vėžiukas dar ilgai tai atsimins ir analizuos situaciją.

Po Vėžio ženklu gimusį vaiką tiesiog bVaikasūtina girti, bet tėveliai turbūt tai daro natūraliai, nes šis vaikas dažniausiai būna labai geras, paklusnus ir rūpestingas. Nuo mažumės jis labai šeimyniškas ir trokštantis pagelbėti savo artimiesiems. Be to labai rūpinasi savo augintiniais. Labiausiai šiems vaikams patinka su namais ir šeima susiję žaidimai.

vaikas liutas

Vaikas – Liūtas

Po Liūto ženklu gimę vaikai yra labai mieli ir žavūs, be galo mėgstantys būti dėmesio centre. Dar būdami visai maži, Liūtukai stengiasi bet kokiu būdu gauti kuo daugiau tėvelių dėmesio. Vėliau nori lyderiauti draugų tarpe.

Bėda, kad šie vaikai tiki, kad viskas turi būti pagal jų norus, todėl gavę neigiamą atsakymą gali parodyti ne pačias geriausias savybes. Jie greitai išmoksta tiesiog tobulai manipuliuoti aplinkiniais.

Liūtukas labai artistiškas ir kūrybingas vaikas, jis trokšta naujų įspūdžių, tikisi būti pastebėtas ir įvertintas. Jam patinka vaidinti, piešti, lipdyti, ar kurti istorijas. Kai paauga, domisi viskuo, kas suteikia jam galimybę būti viešumoje. Tai gali būti šokiai, teatras, sportas ir kt.

Nuo mažumės rekomenduojama ugdyti šio vaiko lyderio savybes, tačiau čia reikėtų nepersistengti – labai svarbu išmokyti vaiką dalintis ir su kitais.

vaikas mergele

Vaikas – Mergelė

Šie vaikai labai mieli ir mandagūs, paprastai aplinkiniams jie palieka labai gerą įspūdį. Tiesa vaikai – Mergelės gali pasirodyti gana santūrūs ir ramūs, tačiau savų tikslų jie pradeda siekti dar ankstyvoje vaikystėje.

Dauguma Mergelių – ne pagal amžių protingi vaikai. Gana anksti išryškėja jų aštrus protas. Paprastai bręsdami šie vaikai aplenkia savo bendraamžius, tad anksčiau nei kiti pradeda vaikščioti, skaityti, rašyti, skaičiuoti ir kt. Beje Mergelėms nesvetimas atsakomybės jausmas. Jeigu vaikas – Mergelė kažko imasi, tikėtina, kad tai atliks iki galo.

Šie vaikai labai kritiškai vertina aplinką, įtikti jiems sunkoka. Patys gavę pastabą, jos nepraleidžia pro ausis. Analizuoja ką padarė ne taip ir, jeigu su pastaba sutinka, būtinai padarys išvadas ir daugiau savo klaidų nebekartos.

Vaikai, kaip ir suaugusios Mergelės, mėgsta tvarką ir švarą, todėl mielai padės tėveliams tvarkytis namuose.

vaikas svarstykles

Vaikas – Svarstyklės

Po Svarstyklių ženklu gimę vaikai labai mėgsta bendrauti ir yra gana aktyvūs, bei protingi. Dažniausiai jau nuo mažens Svarstykliukai turi puikų humoro jausmą.

Bėda ta, kad Svarstyklių vaikai linkę sekti kitų pavyzdžiu. O jeigu vaiko pasirinktas pavyzdys blogas – mažosios Svarstyklės gali išmokti to, ko joms visai nereikia, arba netgi to, kas joms žalinga. Todėl jau nuo mažens Svarstyklių tėveliai turėtų mokyti vaiką savarankiškumo. Reikia, kad vaikas – Svarstyklės suprastų, jog yra individualybė ir jam nereikia žiūrėti kaip elgiasi jo bendraamžiai. Vaikas turi turėti savo nuomonę ir sprendimus jis gali priimti pats, savarankiškai.

Svarstyklių ženklo vaikai labai mėgsta bendrauti. Suaugusiųjų ar bendraamžių draugija jiems visada yra smagi. Svarstyklės turi daug draugų, kurie vertina tokią kompaniją. Dažnai dar prieš pradedant lankyti mokyklą pasireiškia vaiko lyderio savybės. Beje šie vaikai mėgsta aktyvią veiklą, todėl mielai lankys šokių ar dramos būrelį.

vaikas skorpionas

Vaikas – Skorpionas

Dažniausiai vaikai Skorpionai būna gana užsispyrę ir karingi, tačiau jautrūs, greitai perimantys suaugusiųjų emocijas, todėl nesistebėkite, jeigu vaikas pradės elgtis panašiai kaip ir jūs. Akivaizdu, kad Skorpioniukų akivaizdoje tėveliams vertėtų valdyti savo pyktį.

Po Skorpiono ženklu gimęs vaikas visada turi savo nuomonę ir jos tvirtai laikosi. Nors Skorpioniukas gali nutylėti, giliai viduje vistiek turės savo tiesą ir jos laikysis. O jeigu pastebės silpnąsias suaugusiųjų vietas, būtinai tuo pasinaudos.

Tėveliai turėtų žinoti, kad vaikas – Skorpionas turi turėti pakankamai savo erdvės. Jiems nederėtų pernelyg kištis į vaiko, o tuo labiau paauglio, Skorpiono gyvenimą, arba tai daryti reikia labai subtiliai, kad vaikas to nepastebėtų. Vaikui – Skorpionui tiesiog būtina turėti savo paslapčių.

Didelėje kompanijoje šie vaikai gali būti nedrąsūs ir tylūs, todėl svarbu juos padrąsinti, pabrėžti, kad jiems nieko nenutiks.

vaikas saulys

Vaikas – Šaulys

Po Šaulio ženklu gimę vaikai labai žavūs, pasitikintys savimi, smalsūs ir žingeidūs. Be to Šauliukai lengvai bendraujantys. Jie patys užkalbins, susipažins, susiras naujų draugų ar išsireikalaus aplinkinių dėmesio.

Labiausiai po Šaulio ženklu gimusiems vaikams nepatinka kai varžoma jų laisvė ar nepaisoma jų nuomonės. Šauliukas pats nuspręs su kokiais žaislais žaisti, kokias knygas skaityti ar kokius drabužius dėvėti. Tėveliai norėdami įtakoti vaiko elgesį, tai turėtų daryti labai subtiliai.

Šauliukai yra labai smalsūs ir mėgstantys bendrauti, jie su džiaugsmu pradės žaisti naują žaidimą, tyrinės pasikeitusią aplinką, ir darys viską, kas jiems tuo metu įdomu. Deja, jų užsidegimas greitai praeina, todėl svarbu nuolat Šauliukams parūpinti naujos veiklos. Kai tik išmoksta skaityti, šie vaikai negali atsitraukti nuo nuotykių knygų.

vaikas oziaragis

Vaikas – Ožiaragis

Po Ožiaragio ženklu gimę vaikai stebina savo rimtumu ir atsakomybės jausmu. Paprastai jie nekelia tėveliams didelių rūpesčių, atsakingai žiūri į mokslą ir savo pareigas namuose. Dažnai šie vaikai atrodo ne pagal metus subrendę ir išmintingi. Juokaujama, kad Ožiaragiukai gimsta būdami seneliais, o bėgant metams ima jaunėti.

Paprastai po Ožiaragio ženklu gimę vaikai neturi daug draugų. Jie gana uždari ir mieliau kalbasi rimtomis temomis su suaugusiais, nei žaidžia būryje vaikų.

Daugelį įpročių, kurie Ožiaragį lydės visą gyvenimą, šis vaikas perima iš tėvų, sekdamas jų pavyzdžiu. Todėl labai svarbu patiems tėveliams elgtis taip, kaip norėtumėte, kad ateityje elgtūsi jūsų vaikas. Beje tėveliai su tokiu vaiku turėtų elgtis kaip su sau lygiu.

Dar reikėtų paminėti, kad Ožiaragiukai dažnai būna užsispyrę, juos įkalbėti gali būti gana sudėtinga, todėl dar nuo mažumės vertėtų skatinti ieškoti kompromiso.

vaikas vandenis

Vaikas – Vandenis

Po Vandenio ženklu gimę vaikai – tikri maištininkai, viską norintys daryti savaip. Jie nenuoramos, kaprizingi ir sunkiai nuspėjami. Tad tėveliams iškyla nemenka užduotis suvaldyti tokį vaiką.

Vaikai – Vandeniai labai imlūs, greitai mokosi, gebėjimais dažnai aplenkia savo bendraamžius. Tačiau nors šie vaikai gabūs, dažnai apdovanoti išskirtiniais talentais, paprastai jie nesuvokia ko nori iš gyvenimo ir mėtosi nuo vieno dalyko prie kito, neleisdami jiems patarti ar padėti. Juos dažnai aplanko puikios idėjos, tačiau ne paslaptis, kad Vandeniai linkę pervertinti savo galimybes, tad už kampo tyko nusivylimas. Tėveliai turi užvesti vaiką ant teisingo kelio, tačiau tai reikia daryti labai subtiliai, kad vaikas – Vandenis to nepastebėtų.

Vandenio tėveliai turi parodyti, kad pasitiki savo vaiku ir suteikti jam šiek tiek erdvės – individualumas Vandeniui labai svarbus. Vaikas – Vandenis nori pats rinktis drabužius, kuriuos dėvės tą dieną, arba pats nuspręs apeiti balą, ar ją perbristi.

Vaikui – Vandeniui labai svarbi aplinka kurioje jis auga. Šis vaikas labai jautriai reaguoja į barnius namuose ir jeigu tokia padėtis tęsiasi ilgesnį laiką, vaikas – vandenis gali net susirgti.

vaikas zuvys

Vaikas – Žuvys

Po Žuvų ženklu gimę vaikai labai svajingi, emocionalūs ir pažeidžiami. Be to Žuviukai nenuilstantys fantazuotojai. Švelnumas ir rūpestis yra tai, ko labiausiai reikia šio ženklo vaikui. Žuviukas nuolat turi jausti besąlygišką tėvų meilę.

Po Žuvų ženklu gimę vaikai netrokšta būti labai savarankiškais. Tėvelių nuomonė ir palaikymas jiems labai svarbus. Net kai Žuviukai paauga ir gali savarankiškai priimti tam tikrus sprendimus, jiems vistiek labai svarbu, ką pasakys tėveliai. Tiesa Žuviukai nemėgsta laikytis kažkokių taisyklių, paprastai jie elgiasi taip, kaip tuo metu nori, todėl išmokyti Žuviuką disciplinos – gana sudėtinga užduotis.

Po Žuvų ženklu gimę vaikai labai jautrūs ir pažeidžiami. Jie jautriai reaguoja į kritiką, ar net menkiausią pastabą. Subartas šis vaikas gali ilgai save graužti ir išlieti daug ašarų. Verkiantį mažylį nuraminti nesunku – pakanka paglostyti galvytę ir paniūniuoti lopšinę.

21