Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Vestuvių data nusako, kokia bus santuoka

Vestuvių data nusako, kokia bus santuoka

Poros vestuvių data visada reiškia astrologinę šeimos „gimimo datą“. Sutuoktinių santykiai ir jų šeimos likimas priklausys nuo to, po kokiu Zodiako ženklu jie susituokė.

Kovo 21 – balandžio 19 d

AVINAS

Partneriai, susituokę po Avino ženklu, visada stipriai jaus bendro gyvenimo pulsą. Jų santykiai bus kupini aistros kibirkščių – ir ne tik lovoje. Sutuoktiniai nevengs iššūkių, nebijos išeiti iš savo komforto zonos ir išbandyti naujų dalykų. Jie bus ryžtingi ir lojalūs. Žinoma, karštų barnių pora neišvengs, bet jie sugebės greitai susitaikyti ir vėl pulti vienas kitam į glėbį.

alandžio 20 – gegužės 20 d.

JAUTIS

Santuokos, sudarytos po Jaučio ženklu, būna pačios žemiškiausios, orientuotos į materialinę gerovę. Retai kada kyla santykių problemų, kurių partneriai nesugebėtų išspręsti. Abu stengsis padaryti savo santuoką tobula.

Bendrame gyvenime netrūks momentų, kai vyras ir žmona bus per daug užsispyrę ir nelankstūs, tačiau tai nepakirs šeimos pagrindo, pagarbos ir pasitikėjimo.  Ši šeima galės būti sugebėjimo kartu spręsti problemas ir planuoti ateitį pavyzdžiu.

Gegužės 21 – birželio 20 d.

DVYNIAI

Dvynių sezonu paprastai tuokiasi tokios poros, kurios sugeba puikiai sinchronizuotis ir veikia kaip vienas organizmas. Partneriai būna ir draugai, ir meilužiai. Jie mėgsta daryti visokius darbus kartu ir visada žino, ką mano jų antroji pusė, todėl sukuria harmoningą ilgalaikę santuoką.

Po Dvynių ženklus sudarytą santuoką lydi jaudinančios emocijos, siurprizai.  Partnerių nekankina pilka kasdienybė ir nuobodulys.

Birželio 21 – liepos 22 d.

VĖŽYS

Susituokti po Vėžio ženklu vadinasi sutikti su tradiciniu vaidmenų pasiskirstymu šeimoje. Tai nereiškia, kad santuoka bus nuobodi, nuspėjama, kad visada vyraus patriarchatas. Nebūtinai, ji gali būti pagrįsta meile ir ištikimybe.

Sutuoktiniai palaikys vienas kitą, domėsis kito gyvenimu ir stengsis išklausyti bei suprasti. Jie bus jautrūs partnerio nuotaikų kaitai. Patartina būti atviresniems, dažniau išlįsti iš savo kiauto, tada santykiai bus tvirti it laimingi.

LIŪTAS

Po Liūto ženklu sudarytos santuokos būna labai sudėtingos, tačiau nenuobodžios. Pora gali tapti sėkmingų sutuoktinių pavyzdžiu. Jie gyvens gražiame name, stilingai rengsis ir stipriai trauks vienas kitą. Jiems bus svarbi ne tik aistra, bet ir romantiniai meilės santykiai. Jie nuolat flirtuos vienas su kitu ir ne kartą iš naujo išgyvens savo medaus mėnesį.

Jų santykiuose netrūks dramų. Aplinkiniai manys, kad jie pykstasi dėl niekniekių. Iš tikrųjų tai bus jiems geriausias būdas išspręsti problemas. Taip jie stengsis stiprinti ir tobulinti santuoką.

Rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.

MERGELĖ

Atšokę vestuves po Mergelės ženklu gali tikėtis tvirčiausios ir patvariausios santuokos. Tai reiškia, kad sutuoktiniai elgsis išmintingai, atsižvelgdami ir į savo, ir į partnerio poreikius. Jų santykiai bus sveiki, nes partneriai sugebės išlaikyti pusiausvyrą  tarp laiko, skirto sau, ir praleisto drauge.

Šiuo periodu susituokusios poros galės laikyti save artimais draugais. Jų draugiškumą pastebės aplinkiniai. Ši pora galės rodyti pavyzdį kitiems, kokie draugiški turi būti sutuoktinių santykiai.

Rugsėjo 23 – spalio 22 d.

SVARSTYKLĖS

Šiuo metu susituokę partneriai sudarys idealią sąjungą, nes jie abu trokšta, kad santykiai būtų tobuli, ir stengiasi pataryti vienas kitą laimingu. Jie visada randa laiko savo partneriui. Jų santykiams būdingas romantikos prieskonis.

Iš šalies tokia santuoka gali atrodyti nuobodi. Partneriai santūriai reiškia savo jausmus viešumoje. Bet jeigu jie nedemonstruoja savo meilės kitiems, tai nereiškia, kad jos nėra. Jiems gera dalytis savo jausmais, kai būna dviese, be pašalinių.

palio 23 – lapkričio 21 d.

SKORPIONAS

Po Skorpiono ženklu sudarytai santuokai bus būdinga karšta meilė, kunkuliuojančios aistros ir ištikimybė. Partnerių ryšys bus intensyvus. Jie nuolat balansuos tarp meilės ir neapykantos.

Abu be galo mėgs karštą susitaikymo  seksą po triukšmingo barnio.  Jiems atrodys, kad „negali būti su partneriu ir negali gyventi be partnerio“.

Lapkričio 22 – gruodžio 19 d.

ŠAULYS

Vestuvės po Šaulio ženklu pagal horoskopą reiškia planavimą tokio gyvenimo, kokio  nebus.  Nuotykiai poros lauks už kiekvieno kampo ir nerimas bei jaudinimasis niekada neapleis jos santykių. Žinoma jų kelias nebus be kliūčių ir kritimų, bet jie visada stengsis mokytis iš savo klaidų ir pasinaudoti kiekviena palankia galimybe, kuri pasitaikys jų gyvenime.

Santuoka, sudaryta Šaulio sezonu, bus kupina energijos ir draugiškumo. Partneriai bus laikomi gerais draugais, kurie niekada nesivaidija ir myli vienas kitą. Jiems patiks būti unikalia pora, kuri daro viską, ką nori, nė kiek nesurūpindama dėl to, ką apie tai pamanys kiti.

Gruodžio 20 – sausio 19 d.

OŽIARAGIS

Vestuvės po Ožiaragio ženklu reiškia, kad santuoka bus pavykusi. Abu partneriai stengsis, kad kitas būtų laimingas, ir daug investuos į santykius. Jie laikys savo santuoką sėkmingu projektu.

Jų ryžtas spręsti problemas sutvirtins jų ryšį. Partneriai elgsis santūriai viešumoje, tačiau atsivers vienas kitam lovoje. Jiems patiks stebinti vienam kitą.

Sausio 20 – vasario 18 d.

VANDENIS

Poros, susituokusios po Vandenio ženklu, stengsis nesiklausyti, ką kiti kalba apie jas, ir žaisti pagal savo taisykles. Jos manys, kad jų santuoka yra jų privatus reikalas ir niekas neturi teisės jos aptarinėti ir vertinti.

Sutuoktiniai bus ne tik geri partneriai, bet ir tikri draugai.  Jiems patiks ekscentriškas požiūris į savo šeimos kūrimą, meilę ir seksą. Jų elgesys neretai glumins kitus, bet jiems patiems tas nerūpės.

Vasario 19 – kovo 20 d.

ŽUVYS

Santuoka Žuvų sezonu bus panaši į romantišką filmą. Sutuoktiniai bus ne paprasta įsimylėjėlių pora, o giminingos sielos. Jie stengsis pritraukti kuo daugiau romantikos į savo kasdienį gyvenimą, rūpinsis, kad viskas jų bendrame gyvenime būtų nepaprasta (pusryčiai į lovą,  nuotaikingos vakarienės, neįprasti jausmų išraiškos būdai).

Šioje santuokoje vyraus smalsumo jausmas, o tai reiškia, kad sutuoktiniai visada ieškos naujų dalykų ir mokysis vienas iš kito.  Kartais jie galės būti per daug jausmingi ir lengvai įsižeidžiantys, bet elgsis labai garbingai vienas su kitu.

334
Dalinkis naujienomis