Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

VSAT gretose – daugiau kaip 100 naujų pareigūnų

Penktadienį su VSAT Pasieniečių mokykla atsisveikino 97 pirminių studijų ir 12 įvadinių studijų absolventų. Tai buvo 36-oji mokyklą baigusių ir pasieniečių kvalifikaciją įgijusių jaunuolių laida.

Diplomų ir mokyklos baigimo  ženklų įteikimo ceremonijoje Pasieniečių mokykloje Medininkuose (Vilniaus r.) dalyvavo vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, viceministrė Sigita Ščajevienė, VSAT vado pavaduotojas Antanas Montvydas, įvairių institucijų ir VSAT rinktinių atstovai, absolventų artimieji ir kiti svečiai.

109 jauni pasieniečiai prisiekė valstybei, jiems buvo suteikti puskarininkių laipsniai, skambėjo sveikinimai, buvo įteikti apdovanojimai.

Daugiausiai 36-os laidos absolventų – 12 –  tarnaus sieną su Baltarusija saugančios Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio pasienio užkardoje, 10 – Vilniaus pasienio rinktinės Padvarionių pasienio užkardoje, dar 7 taps šios rinktinės Lavoriškių užkardos kolektyvo nariais.

Taip pat pasipildys Vilniaus rinktinės Tverečiaus, Adutiškio, Puškų, Pavoverės, Varėnos rinktinės Gintaro Žagunio, Puvėnų, Kabelių,  Tribonių, Aleksandro Barausko bei Pagėgių rinktinės Bardinų ir Neringos pasienio užkardų kolektyvai.

18