Zodiako ženklai, kurie dažniausiai tampa žudikais pagal FTB statistiką

Be kategorijos

Zodiako ženklai, kurie dažniausiai tampa žudikais pagal FTB statistiką

Taip atsitinka, kad kai kurie žmonės mus daro blogą įtaką.

Šiame straipsnyje nerasite patarimų, kaip su tuo tvarkytis. Kalbėsime apie zodiako ženklų statistiką, kuri, pasak FTB, dažniausiai tampa žudikais, maniakais ar įsilaužėliais.

Kad būtų lengviau klasifikuoti, mes eisime per visus 12 ženklų .

Pradėkime nuo saugiausių ir palaipsniui priartėsime prie tiesos:

Vėžiai – yra ramiausi asmenys. Juos labai sunku suvaldyt, bet jie tikrai ne blogiukai..

Žuvys- Jie netaps žudikas, net jei ir labai norite. Jūs nesugebate ilgai pykti ant kitų.

Svarstyklės,  o jūs pasveriate privalumus ir trūkumus, palyginate kas yra blogai ir kas yra gerai. Visada stengiatės išvengti konfliktų ir renkatės gerus dalykus.

Jautis – labai lėtas ženklas, subalansuotas. Jis galvoja penkis kartus, ir tada suvokia , kad jam nereikia problemų su teise. Galų gale, šeimos židinys jam yra pats brangiausias, ir mažai tikėtina, kad jis norėtų bėgti per mišką, slėpdamasis nuo policijos.

Ožiaragis – artės prie problemos iš kitos pusės. Turėdamas keistą protą, jis sugalvos keršto planą ir, paleisdamas porą gandų, jis tiesiog sunaikins priešininką.

Nedaugelis žmonių nusileis Liūtui , nes jis yra tikras įsiutę plėšrūnas. Netoleravimas nėra jo įpročiuose, todėl jis visada eina į bedugnės kraštą, vos sulaikydamas save.

Šaulys- Jūs pas nenorėdamas traukiate bėdas. Bet gerai tame, kad bėdos niekada nebūna labai rimtos. Jūs tikrai ne maniakas..

Mergelės,  tarsi ramūs žmonės, bet jei jie supranta, kad nėra kito kelio, tada visi – tai laikas, kai išgelbėsite savo gyvenimą. Jie padarys viską, kad jų kailis būtų sveikas.

Vandenis yra ne tik galingas žudikas, bet ir žmogus, kuriam patinka nelegalūs dalykai.

Pirmą kartą Avinas padarys, o tada jis galvoja, kaip grandininis pjūklas pateko į jo rankas ir kodėl šalia stovintis žmogus sužeistas. Pasisaugokite jo!

Skorpionas gimsta kariniam karui. Jis gali padaryti bet ką, bet jam patinka vadovauti, dėl to jo purvinus darbelius padaro kiti.

Dvyniai .Dvi geros ir blogos asmenybės niekada nesusitaria tarpusavyje, kankindamos Dvynius iš vidaus. Dažniausi nugali bloga. Todėl jie tinkamiausi būti žudikais.

Nepriimkite visko rimtai. Niekas nenori jūsų įžeisti, jūs geriau iš to pasijuokite!

Šaltinis