Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

4 brutalų užpuolimą Laisvės alėjoje įvykdę asmenys suimti 3 mėnesiams

Kauno apygardos prokuratūros prašymu teismas sekmadienį skyrė suėmimą keturiems asmenims, įtariamiems rugpjūčio 25 dieną surengus išpuolį Kauno centre, kai Laisvės alėjoje buvo užpulti ir sužaloti keli pietaujantys vyrai. Dar keturi įtariamieji nustatyti ir teisėsaugos pareigūnų intensyviai ieškomi.

Ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo dviem ar daugiau asmenų atlieka Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, o tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Įtariama, kad nuo būrio jaunuolių, apsiginklavusių strypais, nukentėjo trys vidurdienį Laisvės alėjoje pietavę vyrai. Nei vieno iš užpultųjų gyvybei pavojus negresia. Du iš jų po medikų apžiūros iš ligoninės pasišalino, su įvykį tiriančiais pareigūnais nebendradarbiauja. Įtariama, kad užpuolimas buvo surengtas kerštaujant, asmeniniais motyvais.

Taip pat skaitykite  Klaipėdoje su įkalčiais sulaikyti du asmenys, įtariami neteisėtai disponavę dideliu narkotikų kiekiu

Per parą po incidento policija sulaikė keturis įtariamuosius. Vakar prokuratūros prašymu Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai visus juos leido suimti maksimaliam 3 mėnesių laikotarpiui. Dar keturių įtariamųjų buvimo vieta nustatinėjama.

73