Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

5 paprasti patarimai, kaip prižiūrėti indaplovę

  1. Išsinagrinėkite instrukciją. Geriausias būdas užtikrinti, kad indaplovė veiktų efektyviai – išsinagrinėti instrukciją ir visus veiksmus atlikti taip, kaip rašoma indaplovės naudojimo vadovėlyje. Tokiu būdu ne tik tinkamai naudositės šiuo buitinės technikos prietaisu, bet galbūt atrasite naujų indaplovės funkcijų. Mat, kai įsigyjate naują įrenginį, dažnai kyla pagunda su juo elgtis taip pat, kaip elgėtės su ankstesniu. Tačiau technologijos keičiasi ir tos funkcijos, kurios suteikė geriausią senosios indaplovės našumą, gali netikti jūsų naujajai.
  2. Išplaukite tuščią. Dauguma indaplovių turi savaiminio išsivalymo funkciją, todėl nepamirškite tuo naudotis. Žmonės, kurie turėjo senesnes indaploves be šios funkcijos, dažnai nenori jos įjungti, nes mano, kad ši programa tiesiog eikvoja elektros energiją. Tačiau tokias programas kaip ši inžinieriai įtraukė ne veltui. Tai prailgins jūsų indaplovės tarnavimo laiką, be to, padės išlaikyti indaplovę švarią ir gaivią.
  3. Naudokite reguliariai. Indaplovė skirta naudojimui, todėl nelaikykite jos tiesiog dėl grožio. Šiuolaikinės indaplovės iš tikrųjų sutaupo nemažai vandens. Be to, jos plauna daug efektyviau ir naudoja mažiau ploviklio, nei plaunant rankomis. Indaplovėse indai dažniausiai plaunami daug aukštesnėje temperatūroje, todėl efektyviai sunaikinamos visos bakterijos.
  4. Nepamirškite naudoti specialios druskos. Indaplovėms skirta druska suminkštins kietą vandenį ir užtikrins, kad indai visada bus puikiai išplauti, o indaplovės vidus išliks švarus. Indaplovėms skirta druska taip pat apsaugos ją nuo kalkių nuosėdų, taip pat padės užtikrinti, kad ji veiktų efektyviai. Visgi, nepamirškite, kad naudoti privalote tik indaplovėms specialiai skirtą druską. Jos pakeisti negalite jokia kita druska, nes ji gali sugadinti indaplovę. Indaplovėje druską galite papildyti kartą per mėnesį arba kai matote, kad užsidegė druskos indikatoriaus lemputė.
  5. Ar naudoti skalavimo skysčius? Skalavimo skysčiai nėra gyvybiškai svarbūs indaplovei, tačiau naudojant specialius skysčius indai, ypač taurės, tampa ypatingai blizgios ir išsiplauna be nepageidaujamų dėmių ar dryžių. Skalavimo priemonės paprastai įpilamos į nedidelį rezervuarą indaplovės durelėse – prie pat tabletės skyriaus. Jame telpa tik nedidelis skysčio kiekis, todėl būkite atsargūs ir neperpildykite jo. Jei skysčio išpylėte į indaplovės vidų – viską kruopščiai nuvalykite.
29