Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Ar vyras privalo plauti indus?

Ar vyras privalo plauti indus?

Šiuolaikinis pasaulis sukurtas taip, kad daugelis moterų savo vyrus išmokė tvarkyti namus. Prasidėjus laikotarpiui, kai moteris pradėjo lyginti savo teises su vyro ir elgtis kaip su vyras, o kartais ir daugiau, bendro namo valymo klausimas tapo įprastu reiškiniu

Ar teisingas sprendimas įtraukti vyrą į namų ruošos darbus?

Šį klausimą tyrinėjo psichologai ir priėjo vienos išvados:

Psichologai patikino, kad tie vyrai, kurie padeda žmonai tvarkyti namus, dažniausiai būna agresyvesni nei tie, kurie užsiima tik vyriškais reikalais.

Mokslininkai tikina, kad tai vyksta pasąmonės lygmenyje, o ne sąmoningai.

Eksperimentas buvo atliekamas taipsurinktos dvi grupės vyrų, pirmoji užsiėmė namų ruoša (išplauti, pagaminti maistą, išlyginti drabužius), o antroji užsiėmė tik vyriškais darbais (prikalti, pernešti, pastatyti).

Po to, kai jie visi baigė darbus, jiems buvo pasiūlyta šiek tiek pasiboksuoti. Pasirodė, kad namų ūkio darbais užsiiminėję vyrai boksavosi kur kas agresyviau, negu tie, kurie atliko vyriškus darbus.

Psichologai tai aiškina taip, kad vyrai lyg praranda savo identitetą, savo vyriškumą po to, kai išplauna indus, ir jam norisi išreikšti savo jėgą, kuria jie nesinaudoja darydami namų ruošos darbus, jiems atrodo, kad jie užsiima velniai žino kuo, vietoj to, kad naudotų savo prigimtinę jėgą.

Mes tikime psichologais, bet juk gyvenime būna situacijų, kai žmona nebespėja arba jau nebegali išplauti indų. Ir vyras gali labai pradžiuginti žmoną ir vaikus, jei išplaus lėkštes ir pagamins ką nors vakarienei.

Argi ne taip, moterys??

590