Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Baltarusiški rūkalai šalčininkiečiui kainuos labai brangiai

Sustabdę automobilį „Škoda Octavia“, pasieniečiai jame aptiko 2 000 pakelių kontrabandinių cigarečių. Už tokią nusikalstamą veiką jų gabentojo laukia bauda arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Trečiadienį po pietų VSAT Kriminalinių tyrimų valdybos ir Vilniaus rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai Vilniaus rajone, kelyje Varėna–Vilnius patikrinti sustabdė Vilniaus link važiuojantį automobilį „Škoda Octavia“. Jį vairavęs 54-erių Šalčininkų rajono gyventojas pateikė tvarkingus asmens ir automobilio dokumentus. Atrodė, kad vyras nieko draudžiamo neveža, bet pasieniečiams jo škoda ir kai kurios kelionės detalės pasirodė įtartinos. VSAT pareigūnų nuojauta neapgavo: automobilio bagažinėje rasti trys pilkos spalvos ryšuliai ir didelis vieno prekybos centro maišas. O juose – 2 000 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Vilniaus pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros 2-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras.

Baltarusiškų rūkalų gabentojo laukia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Cigaretės ir automobilis laikinai saugomi Vilniaus pasienio rinktinėje.

Ketvirtadienį po pietų, šalčininkietis buvo paleistas, skyrus kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

47