Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

D. Nausėdienė susitiko su Lietuvoje stovyklaujančiais Ukrainos karių vaikais

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė ketvirtadienį susitiko su Lietuvoje viešinčiais vaikais iš Ukrainos, kurių tėvai kovoja karo su Rusija frontuose.

Lietuvos šalių sąjungos (LŠS) surengta stovykla subūrė dviejų LŠS, taip pat Lietuvos garbės konsulo Roberto Gabulo remiamų Ukrainos ginkluotųjų pajėgų dalinių – Kunigaikščio Konstantino Ostrogiškio vardo 30-tosios mechanizuotosios ir 95-tosios atskirosios desanto-šturmo brigadų – karių vaikus. Tarp stovyklos dalyvių – ir vaikai, kurių tėvai žuvo kovoje už Ukrainos laisvę ir nepriklausomybę.

„Grįžę į Tėvynę, perduokite savo šeimoms, draugams ir artimiesiems linkėjimų iš Lietuvos, perduokite visos mūsų tautos palaikymą. Jūsų tėvai, mamos ir broliai gina ne tik savo šalį, bet ir mūsų taiką, gina mus visus. Kviečiu jus pasijusti vienos – Lietuvos ir Ukrainos – komandos nariais, pajusti mūsų bendrumo jėgą. Nepraraskite savo drąsos, noro mokytis, nepalūžkite nelaimių ir skausmo akivaizdoje. Tapkite šviesos kariais, tapkite Ukrainos ir mūsų visų pasididžiavimu, kurkite gražesnį pasaulį“, – stovyklos dalyviams linkėjo Lietuvos pirmoji ponia.

Taip pat skaitykite  Visuotinis šaukimas nesustiprins Lietuvos gynybos

Stovyklos dalyviai dėkojo organizatoriams už įdomią ir intensyvią programą, galimybę pailsėti nuo karo įtampos, sprogimų ir pavojaus signalų garsų, taip pat išsakė dėkingumą Lietuvai už palaikymą ir galimybę čia gydytis jų sužeistiems tėvams.

67