Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Dviratininkas grįžo: vėl tikrina pasieniečių budrumą

Druskininkų pasieniečiai Raigardo pasienio kontrolės poste (PKP) antrąkart per savaitę demaskuoja lenką, mėginantį įžūliai prasmukti pro pasieniečius su kuprine baltarusiškų cigarečių.

Ketvirtadienio naktį į Raigardo PKP dviračiu iš Baltarusijos atriedėjo 38-erių Lenkijos pilietis. Nešinas kuprine, jis mėgino prasmukti į administracines patalpas – prašėsi į tualetą. Tačiau VSAT pareigūnai prieš tai nusprendė patikrinti, kas toje kuprinėje. Kaip pasieniečiai ir tikėjosi, joje buvo baltarusiškų rūkalų. 190 pakelių cigarečių „Monte Carlo“, „The King“ ir „NZ Gold“ be akcizo ženklų.

Išvengti daiktų patikrinimo dviratininkui nepavyko ir šį kartą. Lygiai prieš savaitę lenkas jau buvo čia įkliuvęs, kai mėgino posto tualete pasidėti kuprinę su daugiau kaip 200 pakelių cigarečių. Tąsyk pasieniečiai dviratininką perdavė Raigardo PKP dirbusiems muitinės pareigūnams, kurie turėjo nuspręsti, kokią baudą už kontrabandą skirti šiam Lenkijos piliečiui. Sprendimo muitininkai dar nėra priėmę. Dabar jam dėl kontrabandos pradėta nauja administracinė teisena.

401

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *