Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

„Eurovizijos“ žiūrovų skambučių ir trumpųjų žinučių lėšos turi būti skirtos Ukrainai

Seimo nariai Vytautas Kernagis ir Paulė Kuzmickienė šiandien kreipėsi į Europos transliuotojų sąjungos vadovą Noelą Karaną (Noel Curran) ir Lietuvos radijo ir televizijos generalinę direktorę Moniką Garbačiauskaitę-Budrienę, kviesdami apsvarstyti pasiūlymą visas lėšas, kurios bus surinktos už „Eurovizijos“ konkurso žiūrovų skambučius ir trumpąsias SMS žinutes, skirti Ukrainai paremti.

Europos transliuotojų sąjungos (EBU) organizuojamas tarptautinis „Eurovizijos“ dainų konkursas kasmet sulaukia beprecedenčio europiečių ir kitų kontinentų gyventojų dėmesio. „Šiemet jis vyks ypatingame, karo Ukrainoje, kontekste. Todėl visų mūsų visų pagalba ir visos įmanomos priemonės turi būti nukreiptos padėti Rusijos agresiją išgyvenančiai Ukrainai ir jos žmonėms“, – teigia Seimo narys V. Kernagis.

„Tikimės, kad tai nesudarys papildomų kliūčių konkurso rengėjams apsvarstyti šį Lietuvos Seimo narių pasiūlymą ir kiekvienam ištikimam konkurso žiūrovui nors menka lėšų dalimi prisidėti ir tapti kenčiančios Ukrainos rėmėju“, – akcentavo viena iš kreipimosi autorių Seimo narė P. Kuzmickienė.

Šiemet „Eurovizijos“ dainų konkursas vyks gegužės 10, 12 ir 14 dienomis.

255