Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Gydytojo patarimai, kurie ypač pravers šiuo metu: kodėl rytą verta pradėti šilto vandens stikline

Gydytojo patarimai, kurie ypač pravers šiuo metu: kodėl rytą verta pradėti šilto vandens stikline

Neapsiribokite vien kava ar arbata. Norint jaustis sveikiems ir išlikti gražiems reikėtų kasdien gerti ir šiltą arba karštą vandenį. Dauguma mūsų žinome, kad vanduo būtinas mūsų išgyvenimui. Turbūt ne kartą skaitėte, kad daktarai kasdien rekomenduoja gerti kuo daugiau vandens. Tačiau dauguma žmonių nežino, kad naudingiausia gerti ne šaltą, bet karštą ar bent jau šiltą vandenį.
1. Šiltas vanduo padeda užtikrinti sveiką medžiagų apykaitą. O tai ypač svarbu tiems, kurie norėtų numesti keletą kilogramų. Geriausiai medžiagų apykaitą sužadinsite, jei anksti rytą išgersite stiklinę šilto vandens su citrina. Be to, šiltas vanduo padės suskaidyti organizmo riebalinį audinį.

2. Karštas vanduo – puikus vaistas, kai esate peršalę, kosite ir jums skauda gerklę. Jis tirpdo gleives ir padeda jas pašalinti iš kvėpavimo takų. Be to, jis gali padėti sumažinti gerklės skausmą ir nosies užsikišimą.

3. Šilto vandens stiklinė tuščiame skrandyje padeda virškinimui. Atminkite: po valgymo negerkite šalto vandens. Tai visiškai neproduktyvu: šis įprotis padeda riebalams patekti į kūną. Šiuo atveju taip pat rekomenduojama šaltą vandenį pakeisti šiltu vandeniu.
4. Šilto vandens stiklinė tuščiame skrandyje padės šiek tiek padidinti kūno temperatūrą, tai pagreitins medžiagų apykaitą ir leis organizmui daugiau kalorijų per dieną.Į šiltą vandenį įpilkite citrinos gabalėlį – gausu peptidinių pluoštų. Tai padės organizmui sudeginti riebalus ir slopinti apetitą.

5. Toksiškmo buvimas organizme pagreitina senėjimo procesą. Laimei, galima atsikratyti- tiesiog išgerkite stiklinę šilto vandens ryte tuščiu skrandžiu. Vanduo pašalins kenksmingus toksinus ir taip sulėtins kūno senėjimą.

Toks kasdienis ritualas padės atkurti odos ląsteles, taps elastingesnis.

6. Šiltas vanduo pagerina kapiliarinę kraujotaką ir taip padeda organizmo raumenis atsipalaiduoti. Tai puiki priemonė traukuliams, taip pat moterų menstruacijų spazmai.

7. Šiltas vanduo tuščiame skrandyje padeda organizmui pašalinti organizme kenksmingus toksinus, o tai savo ruožtu pagerina kraujotaką.

F. Batmanghelidj knyga „Jūsų kūnas šaukiasi vandens“ – viskas aprašyta, išdėstyta ir susimąstai, kad tikrai vanduo būtinas.

 

283
Dalinkis naujienomis