Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Ignalinos rajone dingusio asmens paieškos skaudi atomazga

2022 m. spalio 26 d., Utenos apskrities policija gavo moters pareiškimą, kad be žinios dingo jos giminaitis (g. 1945 m.), gyvenantis Ignalinos rajone, Dūkšto seniūnijoje. Vyro paiešką nedelsiant pradėjo Ignalinos rajono policijos komisariato pareigūnai. Pirmiausia, bendraujat su vyro kaimynais ir pažįstamais buvo nustatyta, kad vyras paskutinį kartą pastebėtas 2022 m. spalio 21 dieną, apie 18 val., jis išėjo į savo namus iš gretimo kaimo, Ignalinos rajone.

Vyro buvo ieškoma visoje apylinkėje, apžiūrėta dingusiojo vyro gyvenamoji vieta, patikrintos apleistos sodybos ir pastatai. Paiešką vykdė ir Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Ignalinos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, kurie ieškojo dingusiojo netoli namų esančiame melioracijos griovyje, tačiau paieškos nedavė rezultatų.

Taip pat skaitykite  Kupiškietė nuteista už saviizoliacijos nesilaikymą

Vėliau prie policijos pareigūnų prisijungė ir savanoris vyras, kuris apylinkes išžvalgė su bepilote skraidykle (dronu), o policijos pareigūnai analizavo gautą vaizdo medžiagą, tačiau jokių dingusio asmens pėdsakų taip pat nebuvo rasta.

Dingusio vyro ieškoti padėjo Ignalinos rajono policijos rėmėjai, kurie dar kartą apvaikščiojo ir apžiūrėjo teritoriją, taip pat Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro Kinologijos valdybos pareigūnai su tarnybiniais šunimis, paruoštais ieškoti dingusių žmonių. Žmogaus pėdsakų ir kvapo taip pat nebuvo užfiksuota.

Per daugiau nei mėnesį trukusią asmens paiešką surasti reikšmingų įrodymų, galinčių padėti nustatyti dingusio vyro vietą, nepavyko.

Paieškos buvo atnaujintos nutirpus sniegui ir atšilus orams. 2023 m. balandžio 11 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalistinių tyrimų poskyrio pareigūnai dar kartą kaimo apylinkes apžiūrėjo pasitelkdami bepilotę skraidyklę (droną). Po kelių valandų trukusios paieškos, galimai ieškomo vyro kūnas buvo rastas visai netoli jo namų, šalia melioracijos griovio. Vėlyvą rudenį ši pelkėta pievos vietovė buvo užlieta vandeniu, o pavasarį vanduo atslūgo.

Taip pat skaitykite  Visagine girtas VST pareigūnas griebėsi smurto prieš moterį

Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas, dėl asmens paieškos, kurio metu teismo medicinos ekspertai atliks rasto kūno DNR tyrimą ir nustatys tikslią asmens tapatybę.

6 614