Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Kartą Lietuvoje jau įkliuvęs, lenkas ir vėl gabeno kontrabandą

Varėnos pasieniečiai sulaikė kartą už kontrabandos gabenimą jau įkliuvusį lenką. Šį kartą jis per Raigardo punktą į Lietuvą automobilio slėptuvėse vežė 2 000 pakelių cigarečių.

Antradienį po vidurnakčio VSAT Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pareigūnai kartu su muitininkais Raigardo kontrolės punkte tikrino iš Baltarusijos į Lietuvą įvažiavusį automobilį „Mercedes-Benz Vaneo“ su lenkiškais valstybinio numerio ženklais. Automobilį vairavo 34-erių Lenkijos pilietis. Pasieniečiams kilus įtarimų, kad automobiliu gali būti gabenamas nelegalus krovinys, jis buvo detaliai patikrintas.

Ir VSAT bei muitinės pareigūnai neapsiriko. Jie automobilio dugne aptiko įrengtas slėptuves su rūkalais. Iš slaptų ertmių ištraukė 2 000 pakelių cigarečių „Minsk Capital QS“ su baltarusiškomis banderolėmis. Tolesnį šio įvykio tyrimą atlieka kolegos muitininkai.

Taip pat skaitykite  Per savaitę apie galimus aplinkosaugos pažeidimus gauta daugiau nei 400 pranešimų

Šiam lenkui prieš du mėnesius buvo taikyta baudžiamoji atsakomybė. Jis su kontrabandos kroviniu buvo įkliuvęs Šumsko pasienio kontrolės punkte. Todėl šįkart jam grės didesnė bausmė.

65