Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Kauno apygardos prokuroras išgelbėjo skendusio žmogaus gyvybę

Sekmadienio vakarą kartu su savo augintiniu išėjęs pasivaikščioti Kauno apygardos prokuratūros Trečiojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Vingaudas Rinkevičius išgelbėjo žmogaus gyvybę.

Vakare, beveik 23 valandą, Garliavoje vedžiojęs augintinį prokuroras išgirdo keistą „gargaliavimo“ garsą, į kurį sureagavo ir jo šuo. Prokuroras, eidamas link skleidžiamo garso melioracijos griovyje pastebėjo įsiridenusį žmogų, kuris dar viena ranka nevalingai mojavo, o likusiu kūnu jau buvo paniręs į dumblą bei dumbliną vandenį.

Prokuroras V. Rinkevičius, vos tik pastebėjęs skęstantį asmenį, pats įbrido į griovį ir už pečių ištraukė ten gulėjusį vyrą bei operatyviai iškvietė specialiąsias pagalbos tarnybas. Atvykus tarnyboms, greitosios pagalbos medikai ėmė masažuoti ir šildyti stipriai sušalusį vyrą, o prokuroras dar iš namų ir atnešė pora kibirų karšto vandens, jog būtų galima nuplauti purve mirkusį vyrą ir greičiau jį sušildyti. Išgelbėtas vyras greitosios pagalbos medikų buvo pristatytas stebėjimui į Kauno klinikas. Vakar vykdymas pro tą pačią vietą prokuroras pasirūpino ir šeimininko augintiniu, kuris ant kranto ištikimai laukia sugrįžtančio savo šeimininko.

Taip pat skaitykite  Skuodo daugiabučio namo laiptinėje rastas vyro kūnas

Prokuroras, pasakodamas apie šį įvykį, pasidžiaugė, jog žmogui pavyko padovanoti antrąją gyvybę.

108