Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Kiaušiniai su feta, receptas

Nereikia nei įmantrių produktų, nei įgudusių rankų, o karšti pusryčiai bus paruošti vos per kelias minutes. Nustebins ne tik skonis, bet ir vaizdas lėkštėje – atrodys, kad laiko sugaišote žymiai daugiau. O dar vienas pliusas yra ir tai, kad dieną pradėsite sveikesne nata: pamaitinsite kūną ne tik kiaušiniu, bet ir taip naudingu organizmui avokadu.

Reikės Gaminame
1 kiaušinio, šiek tiek fetos sūrio, 1 tortilijos, ½ avokado, žaliosios citrinos sulčių.
  1. Įkaitinkite nepridegančią nedidelę keptuvę ant vidutinės ugnies. Pabarstykite fetos sūrį keptuvės pakraščiuose, palikdami centrą be sūrio. Barstykite maždaug tokiu lanku, kokio dydžio yra jūsų tortilija ir nedidinkite ugnies, nes kitaip sūris pridegs.
  2. Leiskite sūriui kelias sekundes pasilydyti, tada į keptuvės vidurį įmuškite kiaušinį. Jei naudojate papildomus priedus, tokius kaip pipirai ar čili dribsniai, jais pagardinkite dabar.
  3. Kepkite 1-2 minutes, kol baltymas taps nepermatomas, tada keptuvę uždenkite dangčiu. Toliau kepkite, kol kiaušinis iškeps pagal jūsų skonį.
  4. Avokadą sutrinkite šakute ir juo aptepkite tortiliją. Ant viršaus uždėkite iškeptą kiaušinį su feta. Pašlakstykite žaliosios citrinos sultimis – ir skanaus!
Taip pat skaitykite  Empanados su jautiena

Nebūtina apsiriboti tik paprasčiausiu variantu – rekomenduoja paeksperimentuoti pagal savo skonį ar pagal tai, ką turite namuose. Pavyzdžiui, jeigu neturite ar nemėgstate tortilijos – ne bėda. Keptas fetos kiaušinis taip pat puikiai tinka ant skrebučio ar kitos duonos.

Jei mėgstate aštriau, verta po kiaušiniu įpilti šiek tiek čili aliejaus arba aštraus padažo. Arba pabarstyti kiaušinius čili dribsniais. Galima išbandyti ir kitus padažus, pavyzdžiui, pesto, taip pat praturtinti receptą šviežiomis žolelėmis arba paprikomis, pomidorais. Populiaru ir panaudoti šiek tiek skysto medaus pabaigoje – tai suteiks gylio skoniams, o po tokių pusryčių gal net nesinorės „kažko saldaus“.

72