Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Maišiagaloje avariją, įtariama, sukėlęs asmuo neturėjo teisės vairuoti

Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras vadovauja ikiteisminiam tyrimui dėl š. m. balandžio 17-sios rytą Vilniaus rajone, Maišiagaloje, įvykusios avarijos, kurios metu žuvo 5 žmonės. Ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo, jeigu dėl jo įvykio eismo įvykis, kurio metu žuvo žmonės (pagal Baudžiamojo kodekso 281 str. 5 d.).

Tyrimą atlieka Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, Maišiagalos miestelyje automobilis Audi A4, vairuojamas 1998 m. gimusio vyro, susidūrė su krovininiu automobiliu Mercedes-Benz. Eismo įvykio metu žuvo automobilio Audi A4 vairuotojas, šiuo automobiliu važiavusi moteris (gim. 1980 m.), paauglys (gim. 2005 m.) bei 2015 m. gimęs berniukas. Tuo pačiu automobiliu važiavusi 2016 m. gimusi mergaitė buvo pristatyta į gydymo įstaigą, kurioje po kelių valandų nuo patirtų sužalojimų mirė. Pirminiais tyrimo duomenimis, avarijoje žuvo motina ir trys jos vaikai. Krovininio automobilio vairuotojas buvo sužalotas.

Taip pat skaitykite  Kilus konfliktui namuose Anykštėnas ant grindų pripylė benzino ir padegė

Šiuo metu jau surinkti ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia pagrįstai manyti, kad Audi A4 vairavęs vyras neturėjo teisės vairuoti šios kategorijos transporto priemonę. Praeityje jis ne kartą buvo baustas administracine tvarka už transporto priemonės vairavimą neturint tam teisės.

Remiantis pradine informacija, kuri šiuo metu yra tikslinama, avarija įvyko automobilio Audi A4 vairuotojui išvažiavus į priešpriešinę eismo juostą.

352