Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Mirė LNK laidos „Labas vakaras, Lietuva“ žurnalistas V. Stankevičius

Šeštadienį netikėtai užgeso LNK laidos „Labas vakaras, Lietuva“ žurnalisto Viliaus Stankevičiaus gyvybė. Apie tai socialinio tinklo paskyroje pranešė „Raseinių naujienos“.

Vilius Stankevičius gimė Raseiniuose, 2022 m. Vilniaus universitete baigė žurnalistiką, laidoje „Labas vakaras, Lietuva“ darė reportažus, o pastaruoju metu vedė ir kriminalinių naujienų rubriką.

PAPILDYTA (02/06/2023)

Staiga miręs žurnalistas Vilius Stankevičius pernai pripažino kaltę dėl lytinės aistros tenkinimo su jaunesniu negu 16 metų asmeniu, skelbia ELTA.

Nukentėjusiam, kuriam tuo metu, kai V. Stankevičius su juo pradėjo lytiškai santykiauti, buvo 13-ka, sumokėti 2 tūkst. eurų, ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas. 2022 m. liepos 19 d. Šiaulių apylinkės teismas patvirtino prokuroro nutarimą, kuriame konstatuota, kad V. Stankevičius prisipažino kaltu dėl seksualinio nusikaltimo prieš nepilnametį asmenį, tai yra dėl to, kad jis, būdamas pilnametis, lytiškai santykiavo su jaunesniu negu 16 metų asmeniu, nesant išžaginimo, seksualinio prievartavimo ar privertimo lytiškai santykiauti požymių.

Teisėsaugos duomenimis, V. Stankevičius 2018 m. pabaigoje – 2019 metų pradžioje savo gyvenamojoje vietoje ne mažiau kaip devynis kartus santykiavo su berniuku, kuriam pirmųjų santykių metu buvo 13 metų.

Pirminė versija mirties priežastis – savižudybė.

1 679