Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Neįtikėtini faktai bei įdomybės (#23)

Šeima iš Australijos jau daugelį metų nepasiduoda nekilnojamojo turto vystytojų spaudimui parduoti savo žemes, nors jiems siūlomi milijonai. Už tai juos giria ne tik kiti žmonės, bet ir pagarbą demonstruoja patys nekilnojamojo turto vystytojai.

Vabalas heraklis sveria vos 100 gramų, tačiau gali panešti net iki 8 kg svorio daiktą. Proporcingai savo dydžiui, jis yra stipriausias gyvūnas pasaulyje.

1982 metais Almeidų šeimoje renovuojant namą dingo vėžliukas vardu Manuela. Tačiau po 30 metų šeima valė palėpę ir netikėtai atrado Manuelą gyvą. Manoma, kad Manuela sugebėjo išgyventi misdama termitais iš baldų atraižų.

1995 metais NASA astronomas Bobas Williamsas norėjo nukreipti 100 valandų Hubble teleskopą į tamsiausią dangaus lopinėlį. Kritikai manė, kad tai yra laiko ir išteklių švaistymas, o jam nepavykus, jis būtų turėjęs palikti savo darbą. Tačiau vietoje to idėja pasiteisino ir buvo atrasta 3000 naujų galaktikų.

Reguliarūs popietės nusnaudimai atšviežina smegenis, pagerinti kognityvines funkcijas ir sumažinti rizika susirgti demencija.

Bambos yra tokios nešvarios, kad jose netgi randama nežinomų bakterijų. Vieno žmogaus bamboje buvo rasta tokių bakterijų, kurios prieš tai egzistavo tik Japonijos dirvožemyje, nors pats žmogus niekada Japonijoje nesilankė.

Žemyninis taipanas yra nuodingiausia pasaulyje gyvatė. Tačiau kadangi ši gyvatė yra ramaus būdo, istorijoje nėra užfiksuota jos įkandimo atvejų.

Michaelas Jacksonas nemokėjo nei skaityti, nei rašyti muzikos, taip pat negrojo jokiais instrumentais. Tačiau jis mokėjo puikiai dainuoti ir atkartoti muzikos instrumentų garsus (bytboksinti) ir tokiu būdu netgi įrašinėdavo kai kurias dainas.

Senovės egiptiečiai dėvėdavo auksinius sandalus su priderintais auksiniais antpirščiais.

Juodoji didžiažotė yra žuvis, kuri praryje net iki 10 kartų už save didesnius grobius. Jos skrandis yra itin tamprus, o jos kartais praryja tokį didelį grobį, kad grobis pirmiau ima irti, nei žuvis ima jį virškinti.

Tyrimas rodo, kad jeigu sergate depresija, laikas eina lėtai dėl nuolatos kankinančių neigiamų minčių. Šios mintys neleidžia užsiimti įdomesne veikla, dėl ko laikas prabėgtų greičiau.

Atliktas tyrimas parodė, kad pliki vyrai moterims atrodo patrauklesni, labiau pasitikintys savimi ir dominuojantys.

71