Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Neįtikėtini faktai bei įdomybės (#24)

Susipažinkite su Kefyru – Meino meškėnu, kuris, būdamas vos 2 metų amžiaus, jau sveria 12 kg bei pretenduoja tapti didžiausia namine kate pasaulyje.

Kolibrio smegenys sudaro 4,2% jo kūno masės. Palyginimui, žmonių smegenys sudaro tik 2% jų kūno masės. Kolibriai pasižymi neįtikėtinai gera atmintimi, jie gali atpažinti žmones, įsiminti savo migracijos kelius ir kiekvieną savo aplankytą gėlę.

Universiteto studentas atliko tyrimą, kuris turėjo padėti išsiaiškinti, kaip vėžliukams padėti saugiai pereiti gatvę. Šiam tikslui jis ant kelio padėjo netikrą vėžliuką, kad sužinotų vairuotojų elgesį. Jis išsiaiškino, kad 6% vairuotojų specialiai pasukdavo vairą, kad pervažiuotų netikrą vėžliuką.

Tai yra 1958-ųjų Golden Sahara II koncepcinis automobilis, kuris yra žinomas dėl savo žvilgančio bei aukso plokštėmis dengto salono bei eksterjero apdailos, taip pat dėl šviečiančių Goodyear padangų.

Toyota automobilių kompanija yra įsikūrusi Toyota mieste, Japonijoje. Nors kompanija buvo įkurta būtent šiame mieste, jis seniau vadinosi Koromo, tačiau 1959 metais jo pavadinimas buvo pakeistas dėl Toyota kompanijos sėkmės ir jos didžiulio poveikio vietinei ekonomikai.

Kai Pietų Korėjoje ištuštėjo kaimo mokyklos dėl stipriai mažėjančio gimstamumo, viena mokykla atvėrė duris močiutės, kurios seniai svajojo išmokti skaityti ir rašyti, tačiau niekada neturėjo tokios galimybės.

Jeigu norite tapti paranormalių reiškinių specialistu, tai galite padaryti baigę parapsichologijos studijas Edinburgo universitete (Škotija).

Tai yra Serpent d‘Ocean – 130 metrų ilgio didžiulė skulptūra, kuri primena didžiulės gyvatės skeletą. Ją sukūrė menininkas Huang Yong Ping, o ją galima rasti netoli Nanto (Prancūzija).

Tai yra Tombili, benamė katė iš Stambulo, kuri išgarsėjo dėl savo sėdėjimo pozos, kai nuotrauka apskriejo visą internetą. Katė nugaišo 2016 metais, o miestas pagerbė jos prisiminimą pastatydamas bronzinę statulą su žymiąja katės sėdėjimo poza.

Dažytojai pozuoja ant Bruklino tilto (1910-ieji). Nuotraukos autorius Eugene de Salignac.

Kai Johnas Crowley sužinojo diagnozę, kad jo nepilnamečiai vaikai serga reta genetine liga ir jiems liko gyventi keli mėnesiai, jis atsisakė pasiduoti ir įkūrė biotechnologijų kompaniją, kuri sukūrė eksperimentinę fermentų keitimo terapiją, kuri išgelbėjo jo vaikų gyvybes.

Ar pamenate žymiąją nuotrauką, kurioje statybininkai pietauja ant nebaigto statyti Niujorko dangoraižio? Štai čia yra nuotrauką padaręs fotografas Charles Ebbets (1932 m. rugsėjo 20 d.).

Bėgimo takeliai buvo išrasti maždaug prieš 200 metų ir buvo skirti kaip bausmė.

Emory universiteto atliktas tyrimas parodė, kad kuo brangesnės vestuvės, tuo didesnė tikimybė sutuoktiniams išsiskirti.

46