Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Neįtikėtini faktai bei įdomybės (#25)

Šioje nuotraukoje matyti ant prakaituotų rankos vietų prilipęs purvas. Kadangi rando audinys neturi plaukų folikulų ar prakaito liaukų, purvas nėra prie jo prilipęs, dėl ko ši vieta yra švari. Randai taip pat yra nelankstūs ir silpnesni nei įprasta oda, jie taip pat riboja organizmo gebėjimą prisitaikyti prie kintančių temperatūrų.

Bitės vidutiniškai gyvena apie 40-60 dienų, per dieną iš savo avilio jos išskrenda apie 15 kartų, kaskart aplanko apie 100 gėlių (arba maždaug 1500 gėlių per dieną), o viena bitė darbininkė per savo gyvenimą pagamina 1/12 arbatinio šaukštelio medaus.

Rausvagalviai balandžiai yra nedideli balandžiai, paplitę Indonezijoje ir dažniausiai gyvena kalnuose, maždaug 1000-2200 metrų aukštyje virš jūros lygio. Jie yra gana drovūs ir minta figomis bei nedideliais vaisiais.

Pirmą kartą galimybė nusipirkti maistą iš McDonald‘s iš automobilio atsirado 1975 metais Sierra Vista (Arizona), netoli karinės būstinės Fort Huachuca. Mat kariuomenės nariams nebuvo leidžiama išlipti iš automobilių ne kariuomenės teritorijoje vilkint karinę aprangą.

Kol žmonės dar nežinojo apie rentgeno spindulių daromą žalą, moteris eidavo, kad būtų apšvitintos rentgeno spinduliais, kad būtų sunaikintos ant veido esančios bakterijos. Praėjusio amžiaus 4-ajame dešimtmetyje rentgeno spinduliai tapo populiarūs šalinant plaukelius, o ilgalaikiam plaukelių pašalinimui reikėdavo 15 seansų. Tačiau praėjus kuriam laikui po tokių seansų šioms moterims ant veido ėmė formuotis augliai, o kai kurios netgi numirė.

Vedžiodami savo šunį, vidutinio amžiaus pora iš Šiaurės Kalifornijos atrado 8 skardines, pilnas retų auksinių monetų, kurios buvo užkastos po medžiu. Šios monetos buvo pagamintos 1847 – 1894 metais, o jų vertė siekė 11 mln. dolerių.

Gražių kojų konkurso dalyvės užsidengusios galvas pagalvių užvalkalais, kad komisijos nariai matytų tik jų kojas (Niudžersis, 1951 m.).

1994 metais 73-ejų vyras, negalintis įgyti vairuotojo pažymėjimo, įveikė 400 kilometrų atstumą su savo žoliapjove, kad aplankytų brolį, kuris buvo neseniai patyręs insultą. Kadangi žoliapjovė išvysto 8 km/h maksimalų greitį, vyras užtruko 6 savaites. Jis įkvėpė 1999 metų filmą „The Straight Story“.

Kartą atlikėjas 50 Cent išpirko 200 priekinės eilės vietų Ja Rule koncerte vien tam, kad jos būtų tuščios.

Henry Johnsonas, dar žinomas kaip Juodoji mirtis, buvo afroamerikietis didvyris, kuris vienas atrėmė vokiečių puolimą pirmojo pasaulinio karo metu. Nepaisant to, kad buvo padurtas, pašautas, o granatos skeveldra jį buvo sužeidusi, o iš viso turėjo net 21 žaizdą, jis sugebėjo nužudyti ar sužeisti 24 vokiečių karius ir tokiu būdu išgelbėti savo dalinio narį.

37