Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Parlamentaras siūlo drausti nepilnamečių seksualinį švietimą mokyklose ir renginiuose

Seimo narys Petras Gražulis Lenkijos pavyzdžiu siūlo Seimui visiškai uždrausti nepilnamečių seksualinį švietimą mokyklose, ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir nepilnamečiams skirtuose renginiuose.

„Lietuvos Respublikos Konstitucijos 26 straipsnio (Minties, tikėjimo ir sąžinės laisvė yra nevaržoma) penktoje dalyje nustatoma, kad „tėvai ir globėjai nevaržomi rūpinasi vaikų ir globotinių religiniu ir doroviniu auklėjimu pagal savo įsitikinimus, tačiau LGBT bendruomenės šią tėvų teisę šiurkščiai pažeidžia, nes aktyviai siekia seksualizuoti vaikus tam tikslui bandydami pasitelkti net ir mokyklines lytinio švietimo programas“, – teigia P. Gražulis.

Todėl, siekdamas apsaugoti vaikus nuo nepilnamečių seksualinės veiklos skatinimo, nuo dorovės iškraipymo ir iškrypimo, kuris grėsmingai plinta per vadinamąjį seksualinį švietimą, Seimo narys P. Gražulis įregistravo įstatymo projektą, kuriuo siūlo visiškai uždrausti nepilnamečių seksualinį švietimą mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose, nepilnamečiams skirtuose renginiuose, taip pat neleisti šiose įstaigose ir tokiuose renginiuose lankytis jokioms organizacijoms, kurios propaguoja su vaikų seksualizavimu susijusias problemas.

„Tegul šiais klausimais nepilnamečius šveičia jų tėvai, kaip ir yra numatyta Lietuvos Respublikos Konstitucijoje!“ – akcentuoja P. Gražulis.

Kartu teikiamas ir lydintysis teisės akto projektas – Administracinių nusižengimų kodekso papildymo 801 straipsniu „Seksualinio švietimo mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose bei renginiuose draudimo nesilaikymas“ įstatymo projektas, numatantis administracinę baudą iki 3000 eurų už siūlomo straipsnio pažeidimą.

Taip pat skaitykite  Radviliškio gydymo įstaigose apsilankęs A. Dulkys: negerinant paslaugų, pacientų išvykimas iš rajonų tik paspartės

Teisės aktų projektai ir aiškinamasis raštas:

  • Lietuvos Respublikos nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo Nr. IX-1067 papildymo 71 straipsniu įstatymo projektas
  • Lietuvos Respublikos nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo Nr. IX-1067 papildymo 71 straipsniu įstatymo projekto aiškinamasis raštas
  • Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso Nr. XII-1869 papildymo 801 straipsniu įstatymo projektas
182