Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Pasieniečių „laimikis“ – vos prieš kelias dienas Vokietijoje pavogti du automobiliai

Vidaus sienos su Lenkija kontrole vykdantys Kalvarijos pasieniečiai sulaikė, įtariama, prieš savaitę Vokietijoje pavogtus ir į Lietuvą gabenamus du turistinius automobilius (kemperius).

Sekmadienį paryčiais VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai ties Salaperaugio kaimu (Kalvarijos sav.), kelyje Suvalkai–Marijampolė, patikrinti sustabdė iš Lenkijos atvykstantį vilkiką „Scania“ su lietuviškais registracijos numeriais. Vilkiko, kurį vairavo 46-erių lietuvis, puspriekabė „Krone“ buvo pakrauta dviem „Citroen Jumper“ turistiniais automobiliais (kemperiais). Šios transporto priemonės nebuvo pažymėtos registracijos numeriais. Gabentų automobilių dokumentus tikrinusių pasieniečių dėmesį patraukė išlaužtos jų durelių spynelės. Paaiškėjo, kad 2017 m. ir 2019 m. pagaminti turistiniai automobiliai „Citroen Jumper“ buvo pavogti Vokietijoje, vos prieš keletą dienų jų paiešką paskelbė tos šalies teisėsaugininkai.

Taip pat skaitykite  Iš pastato, atstūmus rūsio langą, pavogta šilumos mazgo įranga

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 8 metų. Po apklausos pasieniečiai vilkiko vairuotoją paleido.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros prokuroras.

Sunkiasvorė transporto priemonė, puspriekabė ir ja gabenti turistiniai automobiliai (kemperiai) saugomi Kalvarijos pasienio užkardoje.

13 707