Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Prezidentas ir pirmoji ponia kartu su vaikais dalyvavo Olimpiniame piknike

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė penktadienį kartu su mažaisiais sporto entuziastais dalyvavo Prezidentūros vidiniame parke surengtame tradiciniame Olimpiniame piknike, skirtame paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Pirmoji šalies pora kartu su vaikais, jų tėvais ir mokytojais įsitraukė į įvairias sportines veiklas bei užduotis.

„Šiandien susirinkome čia, nes mums visiems patinka aktyviai leisti laiką ir sportuoti. Mūsų nereikia įtikinėti, kad tai daryti ne tik malonu, bet ir naudinga sveikatai. Sudėtingiau įtikinti kitus, kad sportas ugdo pasitikėjimą savimi, moko gerbti save ir kitus, motyvuoja sveikai gyvensenai, suteikia džiaugsmo ir telkia bendruomenes. Linkiu, kad sportą pamiltų kuo daugiau vaikų ir šeimų. Bendras tėvelių, mokytojų, trenerių siekis – kurti vaikams laimingesnę, tvaresnę, sveikesnę ateitį“, – sakė pirmoji ponia.

Ji pasidžiaugė, jog Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) idėja jungti švietimo bendruomenes ir prisidėti prie fizinio raštingumo ugdymo tampa ir Prezidentūros tradicija. Pasak D. Nausėdienės, gausus susirinkusių dalyvių skaičius patvirtina, kad fizinis aktyvumas ir sportas tampa patrauklia veikla mokyklose, kurios skatinimas formuoja tinkamus vaikų gyvensenos įpročius ateičiai.

Pirmosios ponios ir LTOK globojama iniciatyva šiemet sukvietė daugiau nei 350 vaikų, tarp kurių – ir 58 ukrainiečiai. Kiekvienas „Olimpinio pikniko“ dalyvis buvo apdovanotas medaliais bei specialiaisiais prizais.

Renginyje taip pat apsilankė bei jo dalyvius sveikino Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininkas Ruslanas Stefančukas, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir žinomi šalies sportininkai: olimpietis, lengvaatletis, ieties metikas Edis Matusevičius, lengvaatletė, šuolininkė į aukštį Urtė Baikštytė, baidarių irkluotojas Artūras Seja bei olimpietis, baidarių irkluotojas Mindaugas Maldonis.

50