Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Savaitgalį pareigūnai išaiškino 14 neblaivių vairuotojų

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, spalio 18–24 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 411 greičio viršijimo atvejų.

Savaitės lakstūnas užfiksuotas šeštadienį, spalio 23 d., apie 13.40 val., kuomet magistraliniame kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, kelio atkarpoje, kur leidžiamas maksimalus 90 km/val greitis, automobilis „BMW“ važiavo 152 km/val greičiu. Vairuotojui (gim. 1991 m.) surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Visą savaitgalį, spalio 22–24 d., Kelių patrulių kuopos pareigūnai Kauno mieste ir rajone, taip pat Kėdainių rajone vykdė vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir kitiems KET pažeidimams išaiškinti. Patikrinus apie 4,7 tūkst. transporto priemonių, buvo nustatyta 14 neblaivių vairuotojų, visiems jiems nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Tarp neblaivių vairuotojų – išaiškinti ir trys krovininių transporto priemonių vairuotojai, taip pat vienas, kuris neblaivus už automobilio vairo sėdo pakartotinai, neturėdamas teisės vairuoti, kai ši už pažeidimus jau buvo atimta. Nustatyti ir dar 6 vairuotojai, vairavę transporto priemones neturint teisės vairuoti. Fiksuoti ir kiti KET pažeidimai, kai buvo vairuota privaloma tvarka neįregistruotą automobilį arba transporto priemonę su pasibaigusiu valstybinių numerio ženklų galiojimo laiku. Visais atvejais surašyti administracinio nusižengimo protokolai.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 15 neblaivių automobilių vairuotojus ir vieną dviratininką (gim. 1965 m.), kuris vakar, apie 14.45 val., Kauno r., Ringaudų k., neblaivus vairavo dviratį, kai jam buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,44 prom. Taip pat išaiškinta ir 10 asmenų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

279