Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Sostinėje BMW gaudynės – jį vairavusiam nepilnamečiui nemalonumai

BMW vairavusiam nepilnamečiui – dideli nemalonumai – neturėdamas tam teisės vairavo automobilį, nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimas, negana to, apgadino policijos tarnybinį bei dar du automobilius bei pateikė galimai suklastotą vairuotojo pažymėjimą.

Rugsėjo 16 d. apie 23 val. 29 min. Vilniuje, Minsko pl., Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai užfiksavo gerokai viršytą automobilio BMW greitį – automobilis lėkė 103 km/h greičiu, kai leistinas greitis – 60 km/h. Pareigūnams sustabdžius BMW, jį vairavęs jaunuolis pateikė įtariama suklastotą vairuotojo pažymėjimą, išduotą dvidešimt vienerių metų amžiaus vyro vardu. Nurodžius automobilį pastatyti prie tarnybinių automobilių, vairuotojas staiga pradėjo važiuoti ir spruko Medininkų link. Kelių policijos ekipažai nusivijo bėglį. BMW vairuotojas nepakluso reikalavimams sustoti, tamsiu paros metu važiavo be šviesų ir didesniu nei 200 km/h greičiu, sudarydamas avarines situacijas, o vėliau apsisukęs grįžo priepriešinio eismo juosta atgal. Persekiojamas BMW nusuko Savičiūnų k. link, po to vėl grįžo į Minsko pl. Važiuodamas Vilniaus link, važiavo kairiąja kelio puse, keldamas grėsmę sau ir kitiems eismo dalyviams – keliskart vos nesusidūrė su priešpriešiais važiavusiais automobiliais. Vienam iš policijos ekipažų užblokavus kelią, BMW, norėdamas apsisukti ir išvengti sulaikymo, staigiai pakeitė važiavimo kryptį – bandydamas apsisukti, kliudė tarnybinį automobilį VW ir kelio ženklą. BMW iš įvykio vietos pasišalino ir, vis didindamas greitį, važiavo prieš eismą, kol nusuko į automobilių stovėjimo aikštelę, Minsko pl. Čia BMW atsitrenkė į stovinčius automobilius „Lexus“ ir VW. Iššokęs iš automobilio, BMW vairuotojas, siekdamas išvengti sulaikymo, spruko, tačiau nesėkmingai – jis griuvo ir susižalojo. Po vidurnakčio, 0 val. 10 min., kelių policijos pareigūnai sulaikė bėglį. Paaiškėjo, kad BMW vairavo šešiolikmetis (gimęs 2007 m.), o kartu su juo važiavo vienmetis nepilnametis ir penkiolikmetė (gimusi 2007 m.).

BMW keleiviai buvo perduoti į įvykio vietą atvykusiems tėvams, šešiolikmetis vairuotojas sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą.

Policijos pareigūnams apžiūrėjus automobilį BMW, daiktadėžėje buvo rastas malūnėlis su augalinės kilmės žalia medžiaga, o bagažinėje buvusioje kuprinėje – svarstyklės, polietileniniai maišeliai su kristalo formos medžiaga ir kartoninė dėžė su maišu žalia augalinės kilmės medžiaga, įtariama narkotinės medžiagos.

254