Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Su įtariama narkotinėmis medžiagomis įkliuvo Ukrainos pilietis

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai, reaguodami į gyventojų pranešimus, dėl neteisėto narkotinių medžiagų vartojimo ir prekybos jais, rugsėjo 14 d. Rasų seniūnijos teritorijoje organizavo priemonę – jos metu gatvėje pareigūnams su augalinės kilmės medžiaga, įtariama kanapėmis, įkliuvo hostelio gyventojas. Kaip paaiškėjo, tai – trisdešimt penkerių metų amžiaus Ukrainos pilietis, beveik mėnesį besisvečiuojantis Lietuvoje.

Atlikus kratą jo apsistojimo vietoje, pareigūnai taip pat aptiko įtariama narkotinių medžiagų – kanapių. Vyras paaiškino, kad į Lietuvą atvyko neseniai, kreipėsi į Migracijos departamentą dėl leidimo gyventi ir dirbti išdavimo, ketino užsidirbti, tačiau nespėjo.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal požymius nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti įtariamajam gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Vyras uždarytas į areštinę.

217