Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Sugrįžta tradiciniai Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai

Šiais metais vėlei sugrįžta tradiciniai Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai. Šiandien Vilniaus rotušėje už nuopelnus Lietuvos sveikatos sistemai, taip pat sėkmingą kovą su COVID-19 pandemija bus apdovanota beveik 80 šalies gydytojų, slaugytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų. Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai vyksta nuo 2004 metų.

Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio teigimu, šis renginys – prasmingas akcentas tarp dviejų minėtinų datų: Lietuvos medicinos darbuotojų dienos ir Tarptautinės slaugytojų dienos.

„Labai džiaugiuosi šiuo renginiu – jau vien galimybė čia būtų gyvai yra dar vienas patvirtinimas, kad visos negandos įveikiamos, suvienijus drąsą, valią, pašaukimą ir profesionalumą. Man bus didelė garbė padėkoti iškiliausioms sveikatos sistemos asmenybėms, o šis renginys tebus prasminga šventė ne tik į pačią Vilniaus širdį atvykusiems nominantams, bet ir mūsų atsidavusiai medikų bendruomenei bei visiems Lietuvos gyventojams“, – sako Nusipelniusių Lietuvos medikų ženklus įteiksiantis sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Visi norintieji iškilmingą apdovanojimų ceremoniją kviečiami stebėti tiesiogiai Sveikatos apsaugos ministerijos „Facebook“ puslapyje nuo18.30 val. 

Per visą apdovanojimų istoriją garbingi Nusipelniusių Lietuvos medikų vardai kartu su šių metų nominantais suteikti 311 gydytojų, 83 slaugytojams ir 368 sveikatos apsaugos darbuotojams.

249