Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Sulaikytas statybvietėse Vilniaus rajone Avižienių seniūnijoje „darbavęsis“ ilgapirštis

Sučiuptas Vilniaus rajono Avižienių seniūnijoje siautėjęs vagišius. Iš statybviečių buvo pavogtos brangios statybinės medžiagos, santechnika, įvairiausi statybos įrankiai. Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai ne kartą ragino naujakurius būti budriems ir pasirūpinti statomų namų saugumu, pasidomėti ir įvertinti samdomų statybos ir įrengimo darbus atliekančių meistrų ir jų parankinių patikimumą.

Sausio mėn. pradžioje Vilniaus apskr. VPK pareigūnams pavyko sulaikyti vilnietį (gimusį 1992 m.), kuris Avižienių seniūnijoje įvykdė 5 vagystes iš statybviečių. Būtent šioje seniūnijoje individualūs gyvenamieji namai dygsta kaip grybai po lietaus. Tyrimo metu aiškėja, kad galimai šis vyras yra įvykdęs ir daugiau vagysčių. Įtariamajam teismas skyrė griežčiasią kardomąją priemoną – suėmimą 3 mėnesiams.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagysčių (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d.). Jaunam vyrui gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

88