Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Sulaikyti kvaišalų pardavėjai

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su kolegomis iš Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato kovo mėn. atliko ilgai ruoštą operaciją ir užkardė gerai žinomo narkotinių bei psichotropinių medžiagų platinimo „taško“ Naujojoje Vilnioje veiklą.

Operacijos metu pareigūnams įkliuvo narkotinių medžiagų pirkėjas (gimęs 1988 m.), o kitą dieną sulaikyti ir du policijai gerai žinomi kvaišalų pardavėjai (gimę 1977 m. ir 1988 m.). Visi sulaikytieji anksčiau jau buvo traukti atsakomybėn už disponavimą narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis.

Atliktos kratos metu buvo išimta įvairių narkotinių bei psichotropinių medžiagų – kanapės ir jų dalys, vadinama – „žolė“, skirtingų dydžių pakuotės su, įtariama, amfetaminu, svarstyklės, įrankiai, ryšio priemonės ir pinigai.

Taip pat skaitykite  Šilutėje vasarnamį rastas vyro lavonas

Kvaišalų buvo galima įsigyti ne tik iš buto, bet ir iš namo rūsyje įrengtos slaptavietės, aptvertos metalinėmis grotomis, būtent jos „sutrukdė“ policijos pareigūnams iškart sulaikyti įtariamuosius.

82